Ultrazvuková špachtľa na čistenie pokožky

Ultrazvuková špachtľa s galvanickou funkciou pre dokonale krásnu a zdravú pokožku vďaka hĺbkovému prečisteniu, odstráneniu odumretých a stvrdnutých častí pokožky a face-liftingu.

Cena bez DPH ... 90,83 €
Cena s DPH ....... 109,00 €

Kúpiť

Poštovné od 0,00 €

Skladom posledné 3 kusy.
Dodanie do 2 dní

Ultrazvuková špachtľa s galvanickou funkciou

Nová ultrazvuková špachtľa s galvanickou funkciu spája dve profesionálne ošetrenia. Na jednej strane hĺbkovo čistí pokožku a odstraňuje odumreté bunky a na druhej strane vyhladzuje vrásky, zmenšuje póry a lieči pigmentové škvrny.

10 dôvodov prečo si vybrať ultrazvukovú špachtľu s galvanickou funkciou

  1. odstraňuje odumretú a zrohovatenú pokožku,
  2. hĺbkovo čistí pokožku,
  3. pôsobí ako peeling,
  4. reguluje činnosť mazových žliaz,
  5. vyhladzuje vrásky,
  6. pokožku ozdravuje a rozjasňuje,
  7. reguluje tvorbu melanínu, čím biely pokožku,
  8. podporuje krvný obeh a lymfatický systém,
  9. pôsobí aj proti akné,
  10. urýchľuje vstrebávanie výživných látok a zvyšuje ich účinok.

2 v 1 – Peeling a Lifting

Peelingové ošetrenie s ultrazvukovými vlnami má ľahký exfoliačný účinok, odstraňuje odumreté kožné bunky a nečistoty zvnútra kože. Pokožka je okamžite hladšia a jemnejšia.

Liftingové ošetrenie využíva vysokofrekvenčný ultrazvuk a ióny galvanickej funkcie na vtláčanie výživných látok do kože s cieľom zlepšiť ich účinok, vyhladuje jemné linky aj hlbšie vrásky.

Čo je ultrazvuková špachtľa?

Ultrazvukové špachtle sú v niektorých štátoch také bežné, ako u nás odličovacie tampóny. Čepeľou je nerezový nôž, ktorý kmitá a jemne kĺže po povrchu pokožky, čím bezbolestne odstraňuje odumreté kožné bunky.

Jemné vibrácie uvoľňujú prebytočný maz, oleje, špinu a bunkový odpad hlboko uložený v pokožke. Pleť bude nie len jemnejšia, ale najmä zdravšia.

Ultrazvuková špachtľa s galvanickou funkciou nie len že hĺbkovo čistí pleť, ale aj vtláča výživné látky do hlbších vrstiev pokožky, čím sa niekoľkonásobne zvyšuje ich účinok.

Ultrazvuk nie len na čistenie pokožky

Ultrazvukové čistenie pleti je najzákladnejším a najbežnejším ošetrením v rámci hĺbkového prečistenia pokožky v kozmetických salónoch. Ultrazvukové vlny prenikajú do hlbších vrstiev pokožky, kde uvoľňujú maz, oleje a nahromadenú špinu.

Po preniknutí do pokožky ultrazvukové vlny zvyšujú teplotu okolitého tkaniva, čím sa zlepšuje okysličovanie buniek a stimuluje tvorba kolagénu. Ošetrenie ultrazvukom pôsobí aj proti akné, pretože má antibakteriálne účinky.

Galvanická funkcia

Ióny galvanickej funkcie čistia pokožku do nečistôt, ktoré spôsobujú matný a mdlý vzhľad. Ióny priťahujú usadené toxíny v hlbších vrstvách a pripravujú ich na odstránenie.

Okrem dôkladného čistenia pokožky, kladné a záporné ióny zlepšujú okysličovanie a cirkuláciu, ktoré podporujú zdravie buniek, pomáhajú odvrátiť poškodenia voľnými radikálmi a bojujú proti starnutiu.

Rada spokojnej zákazníčky

Každý večer, keď sa odlíčim, vyčistím si pleť vhodnou čistiacou emulziou a následne umyjem čistou vodou, tak ešte na vlhkú pokožku aplikujem ultrazvukovú špachtľu. Samozrejme, že výsledok som nevidela hneď po prvom použití, ale ani nie do týždňa som si všimla, ako sa mi uvoľňujú póry. Zatiaľ čo na špachtle zostáva maz a špina. Nikdy som neverila, koľko nečistoty sa počas dňa usadí len na tvári.

Keď už mám takto vyčistenú pleť, opäť ju navlhčím a nanesiem HYALURON krém (ja používam Deve HYALURON krém), ktorý za pomoci špachtle vmasírujem najskôr do oblastí okolo očí a ďalších oblastí, kde sa mi tvoria vrásky a postupne takto spolu s krémom premasírujem celú tvár. Keď už je celé množstvo použitého krému "vklepané", opäť navlhčím tvár a nanesiem hyaluronové sérum (Hyaluron Sérum Platinum), ktoré tiež za pomoci špachtle vmasírujem do pokožky.

Ja viem, vyzerá to minimálne na strávenie dvoch hodín v kúpeľni, ale celá procedúra trvá približne 8 - 10 minút a výsledok uvidíte do 2 týždňov. Verte mi, budete milo prekvapení, ako sa vám vrásky vyhladia a zjemnia.

Články o produkte

Diskusia

Ivy: Dobrý deň, môžete mi prosím napísať technické parametre prístroja a rozmery ? Dakulem Ivana

dixo: Dobrý deň, Zdroj napájania: AC100-240V, 50/60HZ Ultrazvuková frekvencia: 24 000 HZ Veľkosť produktu: 170 x 55 x 15,5 mm Váha produktu: 94g Sila: 2W Bližšie informácie Vám poskytneme aj na tel. čísle 0948 071 805. Prajeme pekný deň.

reaguj

p: Dobrý deň, je tento prístroj prenosný, alebo počas používania musí byť napojený na elekt.sieť?Ďakujem, Monika

Dixo: Dobrý deň Monika, ultrazvuková špachtľa má v sebe zabudovanú batériu. Prajem príjemný deň.

reaguj

Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.


Dárek

K produktu Ultrazvuková špachtľa na čistenie pokožky dostanete darček. Trenink mozku zdamra