Chladivý masážny gél Peggy

Chladivý masážny gél Peggy s mentolom má príjemné chladivé účinky, prináša úľavu a odstraňuje pocit únavy. Je obohatený o rastlinné extrakty, ktoré zvyšujú jeho účinnosť.

Cena bez DPH ... 2,66 €
Cena s DPH ....... 3,19 €

najlekaren.eu:
Kúpiť

Chladivý masážny gél s mentolom

Masážny gél Peggy s mentolom prináša úľavu od bolesti, tlmí bolesť svalov a odstraňuje pocit únavy. Jeho príjemné chladivé účinky ocenia najmä športovci po namáhavom výkone. Vhodný na masáže kĺbov, svalov a chrbtice.

Masážny gél s mentolom je vyrobený zo surovín bežne používaných v dermatológií a kozmetike a je obohatený o rastlinné extrakty, ktoré zvyšujú jeho účinok.

Elektrická stimulácia svalovOdporúčame používať masážny chladivý gél spolu s multifunkčným prístrojom Slimming SkinCare 6v1, ktorý nie len formuje postavu a účinne bojuje proti celulitíde, ale vďaka EMS - elektrickej svalovej stimulácií regeneruje a zahrieva svaly, prispieva k ich rozvoju a regenerácií, v medicíne sa využíva najmä na rehabilitačné účely.

Účinok mentolu v masážnom géle

Mentol dráždi chladové receptory, čím potláča citlivosť nervových zakončení a bráni organizmu reagovať na bolestivé podnety. Pocit chladu dokáže prekryť iné nepríjemné pocity ako svrbenie, pálenie, dráždenie alebo mierna bolesť. Dokonca má protizápalový a antiseptický účinok. Preto sa izolovaný mentol pridáva do krémovMentol má pozitívne účinky na kĺby, svaly a pomáha pri svalových kŕčoch. používaných pri kožných ochoreniach, je súčasťou protireumatických mastí, osviežujúcich masážnych krémov či pleťových masiek.

Mentol zaraďujeme do skupiny s tzv. derivačným pôsobením (derivancia), čo v praxi znamená, že dokáže zlepšiť prekrvenie tkanív a vyvolať pocit tepla v oblasti aplikácie. Pri rýchlejšom prekrvovaní tkanív dochádza k vnútornému odstráneniu usadenín a látok spôsobujúcich zápal. Toto pôsobenie sa využíva pri bolestiach kĺbov, svalov a pri svalových kŕčoch.

O liečivých účinkoch mäty hovoril už Hippokrates a v starovekom Grécku si mentolovou masťou natierali stuhnuté končatiny.

Masážný a relaxačný gél s mentolom

Masážny a relaxačný gél s mentolom je určený na prevenciu a zmiernenie zdravotných problémov, ako sú bolesti kĺbov, svalov, reumatické bolesti, kŕčové žily, preležaniny, zápaly a opuchy.

Hmotnosť: 200g

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.