Slimming SkinCare 6v1

Multifunkčný kozmetický prístroj Slimming SkinCare 6v1 je vhodný nie len na formovanie postavy a odstraňovanie celulitídy, ale aj na vyhladovanie vrások a to vďaka 6 efektívnym metódam.

Cena bez DPH ... 107,50 €
Cena s DPH ....... 129,00 €

Kúpiť

Poštovné od 0,00 €

Nie je skladom.
Dodanie do 2 týždňov


100% garancia vrátenia peňazí. Ak nebudete s prístrojom spokojí, môžete nám ho do 30 dni vrátiť.

Nový multifunkčný kozmetický prístroj Slimming SkinCare 6v1 je vhodný nie len na formovanie postavy a odstraňovanie celulitídy, ale aj na vyhladzovanie vrások a to vďaka 6 efektívnym metódam:

Podrobnejší postup ako správne používať kozmetický prístroj Slimming SkinCare 6v1 nájdete v článku: Ako správne používať Slimming SkinCare 6v1.

Darček k nákupu
K multifunkčnému kozmetickému prístroju Slimming SkinCare 6v1 dostanete zdarma ACG gél proti celulitíde, ktorý obsahuje aktívnu látku kapsaicín - výťažok z chilli papričiek a vitamín E.

Ultrazvuková vibrácia oceľovou hlavicou

Slimming SkinCare emituje ultrazvukové vibrácie o sile 1mHz, ktoré vyvolávajú v pokožke tri reakcie potrebné na stimuláciu, pohyb a opravu buniek: mechanické reakcie, tepelné reakcie a chemické reakcie. Ultrazvukové vibrácie patria medzi najvhodnejšie a najefektívnejšie metódy starostlivosti o pokožku. Ultrazvukové vibrácie dokážu otepliť organizmus až o 1ºC, stimulujú metabolizmus a vstrebávanie výživných látok, obnovujú krvné doštičky a krvné tkanivo. Taktiež pomáhajú odbúravať škodlivé látky z tela a podkožných vrstiev, čo má veľký vplyv na odstraňovanie celulitídy a chudnutie.

 Slimming SkinCare - popis produktu

Galvanická terapia

Ide o bežnú metódu, ktorá sa už dlhé roky používa v nemocniciach a na klinikách krásy. Galvanická terapia pomocou kladne alebo záporne nabitých iónov vytvára slabé elektrické pole medzi kožou a podkožnou oblasťou, dočasne búra ochrannú kožnú vrstvu, odstraňuje nečistoty z pórov, zvláčňuje pleť, zbavuje akné a vyhladzuje vrásky.

Pozitívne nabité ióny vytvárajú v organizme zásaditú reakciu, vďaka čomu posilňujú vlákniny v tele, uľavujú načervenanej pokožku a môžu vplývať ukľudňujúco na nervy. Negatívne nabité ióny vytvárajú alkalickú reakciu, ktorá stimuluje nervovú sústavu, pomáha mikrocirkulácií krvi, zjemňuje a spevňuje pokožku.

Elektrická stimulácia svalov

Mikroprúdová stimulačná technológia v multifunkčnom prístroji Slimming SkinCare dokáže imitovať masáž chrbta, poklepovú masáž, akupunktúru a rozprúdiť krvný obeh. Účinne pomáha tíšiť bolesť a napomáha zahriatiu svalov a tela všeobecne. Mikroprúdová terapia nabudzuje svalstvo skrz nízkofrekvenčný prúd čo spôsobuje svalové kontrakcie nazývane aj „pasívny pohyb“. Pohyb svalov spaľuje tuky, cukry a karbohydráty z podkožných doštičiek, urýchľuje cirkuláciu vzduchu v obehu ako pri zvýšenom dýchaní. Pasívnym pohybom s kozmetickým prístrojom Slimming Skincare  môžete spáliť až 4 000 joulov za sekundu. Mikroprúdová terapia sa používa nie len na elimináciu tuku, ale aj pri rehabilitácii po zranení a k vývoju vytúžených svalov u športovcov.

Slimming SkinCare 6v1 masážna mikruprúdová rukavicaS kozmetickým prístrojom na vrásky aj chudnutie Slimming SkinCare 6v1 si vďaka špeciálnym rukaviciam môžete užiť dokonalú relaxačnú masáž. Elektromasážne rukavice sú špeciálne navrhnuté na masáž celého tela, vrátane oblasti tváre, na stimuláciu buniek a vyhladzovanie vrások, formovanie postavy a odstraňovanie celulitídu a strií.

Svetelná funkcia

Tento multifunkčný kozmetický prístroj na vrásky aj chudnutie  disponuje 36 LED diódami s červeným, modrým a zeleným svetlom, ktoré pomáhajú pri liečbe rôznych kožných problémov ako je akné, leukoderma, stopy po nadmernom opaľovaní, k urýchleniu zotavenia po operácií ale aj na omladenie a oživenie pokožky, či vyhladenie vrások. Svetlo sa dostáva hlboko do pokožky, kde povzbudzuje delenie buniek a rastový faktor, znižuje riziko zápalov a zvyšuje schopnosť uzdravenia.

Doba používania kavitačnej žehličky Slimming SkinCare 6v1

Doba používania multifunkčného kozmetického prístroja Slimming 6v1 na chudnutie aj vyhladzovanie vrások

Multifunkčný kozmetický prístroj na vrásky aj chudnutie:

Kontraindikácie kavitácie

Ak si nie ste istí, či môžete podstúpiť kavitačné ošetrenie, poraďte sa so svojim lekárom.

Špecifikácie:

Napätie: AC100 – 240V
Výkon: 15V, 800mA
Rozmery: 190 x 80 x 60 mm
Hmotnosť: 240 g
Ultrazvuková frekvencia: 1Mhz, cca +-5

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.


Dárek

K produktu Slimming SkinCare 6v1 dostanete darček. Trenink mozku zdamra