Slimming SkinCare 6v1

Multifunkčný kozmetický prístroj Slimming SkinCare 6v1 je vhodný nie len na formovanie postavy a odstraňovanie celulitídy, ale aj na vyhladovanie vrások a to vďaka 6 efektívnym metódam.


100% garancia vrátenia peňazí. Ak nebudete s prístrojom spokojí, môžete nám ho do 30 dni vrátiť.

Nový multifunkčný kozmetický prístroj Slimming SkinCare 6v1 je vhodný nie len na formovanie postavy a odstraňovanie celulitídy, ale aj na vyhladzovanie vrások a to vďaka 6 efektívnym metódam:

Podrobnejší postup ako správne používať kozmetický prístroj Slimming SkinCare 6v1 nájdete v článku: Ako správne používať Slimming SkinCare 6v1.


Darčeky v hodnote 11,80€.
K multifunkčnému kozmetickému prístroju Slimming SkinCare 6v1 dostanete zdarma ACG gél proti celulitíde, ktorý obsahuje aktívnu látku kapsaicín - výťažok z chilli papričiek a vitamín E a Ultrazvukový gél.

Ultrazvuková vibrácia oceľovou hlavicou

Slimming SkinCare emituje ultrazvukové vibrácie o sile 1mHz, ktoré vyvolávajú v pokožke tri reakcie potrebné na stimuláciu, pohyb a opravu buniek: mechanické reakcie, tepelné reakcie a chemické reakcie. Ultrazvukové vibrácie patria medzi najvhodnejšie a najefektívnejšie metódy starostlivosti o pokožku. Ultrazvukové vibrácie dokážu otepliť organizmus až o 1ºC, stimulujú metabolizmus a vstrebávanie výživných látok, obnovujú krvné doštičky a krvné tkanivo. Taktiež pomáhajú odbúravať škodlivé látky z tela a podkožných vrstiev, čo má veľký vplyv na odstraňovanie celulitídy a chudnutie.

Galvanická terapia

Ide o bežnú metódu, ktorá sa už dlhé roky používa v nemocniciach a na klinikách krásy. Galvanická terapia pomocou kladne alebo záporne nabitých iónov vytvára slabé elektrické pole medzi kožou a podkožnou oblasťou, dočasne búra ochrannú kožnú vrstvu, odstraňuje nečistoty z pórov, zvláčňuje pleť, zbavuje akné a vyhladzuje vrásky.

Pozitívne nabité ióny vytvárajú v organizme zásaditú reakciu, vďaka čomu posilňujú vlákniny v tele, uľavujú načervenanej pokožku a môžu vplývať ukľudňujúco na nervy. Negatívne nabité ióny vytvárajú alkalickú reakciu, ktorá stimuluje nervovú sústavu, pomáha mikrocirkulácií krvi, zjemňuje a spevňuje pokožku.

Elektrická stimulácia svalov

Mikroprúdová stimulačná technológia v multifunkčnom prístroji Slimming SkinCare dokáže imitovať masáž chrbta, poklepovú masáž, akupunktúru a rozprúdiť krvný obeh. Účinne pomáha tíšiť bolesť a napomáha zahriatiu svalov a tela všeobecne. Mikroprúdová terapia nabudzuje svalstvo skrz nízkofrekvenčný prúd čo spôsobuje svalové kontrakcie nazývane aj „pasívny pohyb“. Pohyb svalov spaľuje tuky, cukry a karbohydráty z podkožných doštičiek, urýchľuje cirkuláciu vzduchu v obehu ako pri zvýšenom dýchaní. Pasívnym pohybom s kozmetickým prístrojom Slimming Skincare  môžete spáliť až 4 000 joulov za sekundu. Mikroprúdová terapia sa používa nie len na elimináciu tuku, ale aj pri rehabilitácii po zranení a k vývoju vytúžených svalov u športovcov.

Slimming SkinCare 6v1 masážna mikruprúdová rukavicaS kozmetickým prístrojom na vrásky aj chudnutie Slimming SkinCare 6v1 si vďaka špeciálnym rukaviciam môžete užiť dokonalú relaxačnú masáž. Elektromasážne rukavice sú špeciálne navrhnuté na masáž celého tela, vrátane oblasti tváre, na stimuláciu buniek a vyhladzovanie vrások, formovanie postavy a odstraňovanie celulitídu a strií.

Svetelná funkcia

Tento multifunkčný kozmetický prístroj na vrásky aj chudnutie  disponuje 36 LED diódami s červeným, modrým a zeleným svetlom, ktoré pomáhajú pri liečbe rôznych kožných problémov ako je akné, leukoderma, stopy po nadmernom opaľovaní, k urýchleniu zotavenia po operácií ale aj na omladenie a oživenie pokožky, či vyhladenie vrások. Svetlo sa dostáva hlboko do pokožky, kde povzbudzuje delenie buniek a rastový faktor, znižuje riziko zápalov a zvyšuje schopnosť uzdravenia.

Ultrazvuková liposukcia svetelné funkcie

Doba používania kavitačnej žehličky Slimming SkinCare 6v1

Doba používania multifunkčného kozmetického prístroja Slimming 6v1 na chudnutie aj vyhladzovanie vrások

Multifunkčný kozmetický prístroj na vrásky aj chudnutie:

Kontraindikácie kavitácie

Ak si nie ste istí, či môžete podstúpiť kavitačné ošetrenie, poraďte sa so svojim lekárom.

Špecifikácie:

Napätie: AC100 – 240V
Výkon: 15V, 800mA
Rozmery: 190 x 80 x 60 mm
Hmotnosť: 240 g
Ultrazvuková frekvencia: 1Mhz, cca +-5

Diskusia Zobraz celú diskusiu (25)

simonadobsovicova14: Dobrz den chcela by som sa spytat,mozem pouzivat tento pristroj aj led mam zavedene teliesko v maternici?alebo radcsej nie?dakujem

Dixo: Dobrý deň, neodporúčame používať. Jednou z kontraindikácií dú kovové implantáty v mieste ošetrovanej oblasti. Prajeme príjemný deň.

reaguj

petrake7: Dobry den, chcem sa spytat, co by ste mi viac odporucali na liecbu akne, Biowave 5v1 alebo Slimming SkinCare 6v1?

dixo.sk: Dobrý deň, na liečbu akné odporúčame žehličku na pleť BIOwave 5v1, ktorá má účinnejšie svetlo s biowave technológiou, ktorá pracuje na podobnom princíme ako lasérové svetlo a ultrazvuk prispôsobený na ošetrovanie pokožky na tvári. Prajeme príjemný deň

reaguj

paula: Dobrý večer, pokiaľ beriem lieky na kolísavý tlak , možem používať tento prístroj ? Ďakujem za odpoveď. :)

dixo.sk: Dobrý deň, vždy je lepšie sa poradiť so svojim lekárom :). Prajeme príjemný deň

reaguj

luba: Prístroj má toľko kontraindikácie, že to ho snáď nemôže používať nikto. A potom však človek niekedy ani nevie, či náhodou jednu z kontraindikácie nema. To ma pred kúpou obísť lekára za lekárom a postupne vyraďovať zo zoznamu jednu kontraindikáciu za druhou? A nehovoriac o tom, že to vôbec nefunguje, pretože prečo sú uvedené procedúry v estetických salónoch tak drahé. Až by to fungovalo naozaj, tak by skrachovali ?.

dixo.sk: Dobrý deň, máte osobnú negatívnu skúsenosť s našim prístrojom? Ak áno, tak nás to veľmi mrzí a radi Vám poradíme ako prístroj správne používať, aby bol skutočne účinný. Kontraindikácie tohto prístroja sú rovnaké ako majú prístroje v kozmetických salónoch určené na ultrazvukovú lipolýzu. Rozdiel medzi kozmetickými prístrojmi na doma a kozmetickými prístrojmi, ktoré sa používajú v salónoch, je hlavne v intenzite funkcii. Na používanie profesionálného prístroja potrebujete mať certifikát. Prístroje určené na doma majú niekoľko bezpečnostných poistok a funkcie majú prispôsobené tak, aby ste si neublížili Vy ani nikomu okolo seba, preto je dôležité podstupovať ošetrenia doma pravidelne - niekoľkokrát týždenne. Kozmetický salón navštívite napríklad 1-2krát v priebehu mesiaca. Čudovali by ste, koľko kozmetických salónov používa na zapravenie výživných látok takéto a podobné galvanické žehličky a na čistenie pleti ultrazvukové špachtle, pretože základ každého ošetrenia tvorí kvalitná a výživná kozmetika :) . Prajeme príjemný a úspešný deň

reaguj

Renca-pt: Dobrý deň,pomaha aj na jazvy po akné? Vopred ďakujem prajem pekný zvyšok dňa...

Dana: Dobrý deň prajeme, prístroj dokáže zmierniť jazvy po akné na tele, ale je dôležité používať aj správny kozmetický prípravok. Pokiaľ zvažujete kúpu žehličky na zmiernenie jaziev po akné na tvári, odporúčame si pozrieť ponuku prístrojov, ktoré sú určené na pleť - BIOwave, Razzy 3v1. Prajeme príjemný deň

reaguj

Zobraz celú diskusiu (25)


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.