Čistiaci gél Clairisine

Čistiaci gél Clairisine pokožku nedráždi, ale práve naopak, ukľudňuje a zvyšuje jej odolnosť voči zápalom. Je vhodný najmä pre problematickú a citlivú pokožku so sklonom k akné.

Tovar je nedostupný.

Čistiaci gél Clairisine

Čistiaci gél Clairisine pokožku nedráždi, ale práve naopak, ukľudňuje a zvyšuje jej odolnosť voči zápalom. Zaisťuje šetrné a účinne čistenie citlivej, mastnej a problematickej pleti so sklonom k akné.

2 aktívne látky

  1. extrakt Hamamelis virginiana,
  2. mentol.

Ultrazvuková čistiaca kefaUltrazvuková čistiaca kefa prečisťuje upchaté póry, odstraňuje čierne bodky, odumretú pokožku a eliminuje prejavy mastnej pleti. Ultrazvukové vlny prenikajú hlboko do pokožky, kde ju čistia, ošetrujú a zjemňujú. Po ošetrení je pokožka prekrvenejšia, rozžiarenejšia a dokáže lepšie prijímať výživné látky.

Hamamel virgínsky

Už severoamerickí indiáni využívali liečivé účinky Hamamelu virginského a považovali ju za kúzelnú rastlinu. Táto liečivá rastlinka sa pridáva do v kozmetiky s vyhladzujúcimi účinkami, do vôd po holení, do krémov určených na ošetrovanie citlivej a podráždenej pleti so sklonom k akné.

Hamamel virgínsky sa v kozmetike využíva najmä na liečenie lokálnych zápalov, popálenín, popraskanej kože, tlmí nadmerné vylučovanie kožného mazu, sťahuje rozšírené póry, priaznivo ovplyvňuje ekzémy, lupienku a akné.

Mentol

Mentol má protizápalové a antiseptické účinky, preto sa využíva na liečenie kožných ochorení. Pridáva sa do mnohých kozmetických prípravkoch určených najmä pre mastnú, problematickú a citlivú pokožku. Mentol, dráždi chladové receptory, čím prekrýva zmierňuje nepríjemné pocity ako svrbenie, pálenie a dráždenie. Navyše má tonizujúce účinky na pokožku.

Prírodná kozmetika Clairisine

Prírodná kozmetika Clairisine napomáha pri riešení problémov s pleťov, pri starostlivosti o mastnú a problematickú pleť so sklonom k akné. Clairisine čistiaci gél patrí medzi prírodnú kozmetiku La Chévre. Kozmetika La Chèvre obsahuje prírodné mliečne produkty, na pleť pôsobí ukľudňujúco a chráni pokožku pred poškodením.

Použitie čistiaceho gélu

Najprv navlhčite pokožku vlažnou vodou a jemne vmasírujte čistiaci gél Clairisine do pokožky. Následne dôkladne zmyte vlažnou vodou a pokožku dočistite pleťovou vodou.

Balenie: 100g

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.