DEVEE Hyaluron gel 30ml proti vráskam

Tento hyalurónový gél je vyvinutý špeciálne na starostlivosť o pleť. Kyselina hyalurónová udržiava a viaže jedinečným spôsobom vlhkosť, ale tiež účinne podnecuje novotvorbu kolagénu a elastínu v pokožke.

Hyaluron gél proti vráskam je absolútnou špičkou medzi produktmi pre ošetrovanie pleti najvyšších nárokov.

Hyalurónový gél proti vráskam

Tento HYALURON gél superkoncentrát proti vráskam je vyvinutý špeciálne na starostlivosť o pleť. Práve ten určuje množstvo kyseliny hyalurónovej v spojivových tkanivách a elasticitu pokožky celkom účinným spôsobom. Kyselina hyalurónová nielenže udržiava a viaže jedinečným spôsobom vlhkosť, ale tiež účinne podnecuje novotvorbu kolagénu a elastínu v pokožke. Výsledkom je výrazne čerstvejší a mladší vzhľad pokožky.

Galvanická žehlička na pleť Razzy 3v1Vyplnenie vrások zvnútra pomocou Žehličky na pleť BIOwave 5v1, ktorá výrazne zvyšuje absorpciu živín z HYALURON gélu. Vďaka galvanickej funkcii a mikrovibračnej masáži sa výživné látky dostanú do hlbších vrstiev pokožky a ultrazvuk zvyši teplotu v pokožke o 0,5˚C - 1˚C, čím niekoľkonásobne zefektívnuje ich využitie.

Prednosti gélu proti vráskam s kyselinou hyalurónovou

Prečo sa rozhodnúť medzi nespočetným množstva krémov na trhu práve pre HYALURON gél proti vráskam DEVE?

Ostatné krémy, ktoré sa predávajú pod názvami "krém s kyselinou hyalurónovou" obsahujú len nepatrné množstvo hyalurónu v porovnaní s inými zložkami.

DEVEE Hyaluron gél proti vráskam, určený pre náročných zákazníkov, obsahuje superkoncentrát kyseliny hyalurónovej, ktorý sa stane súčasťou Vášho tela a dostane sa aj do najhlbších vrstiev pokožky. Výsledok je viditeľný už po troch dňoch.

O ďalších účinkoch kyseliny hylurónovej sa môžete dočítať v našom článku: Starostlivosť o pleť s kyselinou hyalurónovou.

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.