Devee Hyaluron gel ampulky

HYALURON gél superkoncentrát proti vráskam DEVEE je vyvinutý špeciálne na starostlivosť o pleť, ošetrovanie tváre, krku a dekoltu. Práve ten určuje množstvo kyseliny hyaluronovej v spojivových tkanivách a elasticitu pokožky jedinečným spôsobom.

14 dňová kúra DEVEE Hylurón ampuliek obsahujú maximálnu koncentráciu nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, vysokomolekulárnej kyseliny hyalurónovej a vápnik.

Gél proti vráskam DEVEE s kyselinou hyalurónovou

Tento gél superkoncentrát s kyselinou hyalurónovou proti vráskam DEVEE je vyvinutý špeciálne na starostlivosť o pleť. Práve to určuje množstvo kyseliny hyaluronovej v spojivových tkanivách a elasticitu pokožky celkom podstatným spôsobom. Kyselina hyalurónová, nielenže udržiava a viaže jedinečným spôsobom vlhkosť, ale tiež účinne podnecuje novotvorbu kolagénu a elastínu v pokožke. Výsledkom je výrazne čerstvejší a mladší vzhľad pokožky.

DEVEE HYALURON gél proti vráskam na prvý pohľad:


Galvanická žehlička na pleť BIOwavePre ešte lepší efekt kyseliny hyalurónovej vyskúšajte Žehličku na pleť Biowave, ktorá zvyšuje prenikanie výživných látok do pokožky až 10-násobne. Kyselina hyalurónová sa vďaka galvanickej žehličke dostane hlboko do pokožky, čím vyživuje a regeneruje bunky priamo vo vnútri pokožky.

Použitie

Najlepšie výsledky dosiahnete, ak do pokožky vklepkáte hyaluron effect a použijete červené alebo infračervené LED alebo laserové svetlo, galvanických, alebo ultrazvukových žehličiek. Gél pri takejto aplikácií fotoplymerizuje a vytvára v pokožke stabilnejšie a ťažšie odbúrateľné štruktúry. Efekt trvá dlhšie. Následne po napnutí pleti vmasítujte Hyaluron krém.

Množstvo

7 ampuliek, 2 ml

Prečo sa rozhodnúť medzi nespočetným množstvom krémov na trhu práve pre HYALURON gél proti vráskam DEVEE?

Ostatné gély, ktoré sa predávajú pod názvami "gél s kyselinou hyalurónovou" obsahujú len nepatrné množstvo hyalurónu v porovnaní s inými zložkami.

DEVEE gél proti vráskam, určený pre náročných zákazníkov, obsahuje superkoncentrát kyseliny hyalurónovej, ktorý sa stane súčasťou Vášho tela a dostane sa aj do najhlbších vrstiev pokožky. Výsledok je viditeľný už po troch dňoch.

O ďalších účinkoch kyseliny hylurónovej sa môžete dočítať v našom článku: Starostlivosť o pleť s kyselinou hyalurónovou.

Diskusia

monika: Dobrý večer. Dovážate vyrobky aj do zahraničia? Bol by odber možný do Talianska? Ďakujem

Dixo: Dobrý deň, áno, odosielame aj do Talianska. Prosím napíšte nám na e-mail dixo@dixo.sk ohľadom cenovej ponuky na poštovné. :) Prajeme príjemný deň

reaguj

Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.