DEVEE Retinol nočný krém

Jedinečný účinok látok v kréme je viditeľný už na prvý pohľad. Pleť sa do rána rozjasní, je pevnejšia a napnutejšia. Póry sa opticky zmenšia a vrásky vyhladia.


Tento produkt je momentálne nedostupný, pre viac informácií nás kontaktujte.

Vyspite sa do krásy - s nočným krémom DEVEE Retinol Anti-Aging platí toto tvrdenie do poslednej bodky. Výživný a omladzujúci krém obsahuje niekoľko aktívnych látok prospešných pre pokožku. 

Kým my oddychujeme, náš organizmus sa zameriava na obnovu buniek. Pravidelným používaním nočného krému DEVEE Retinol bude regenerácia buniek pokožky efektívnejšia a rýchlejšia. Hneď ráno môžete pozorovať jasnejší a mladistvejší vzhľad pokožky. Pleť bude oddýchnutá, svieža a pružnejšia.

Prečo používať nočný krém s retinolom?

Nočný krém s retinolom obsahuje:

Nočný krém alebo denný krém

Výhodou nočného krému DEVEE Retinol je jeho pozitívny vplyv na regeneráciu buniek. Denný krém bunky pokožky taktiež regeneruje, ale pri nočnom kréme je obnova buniek dvojnásobná. Krém pôsobí v hlbších vrstvách pokožky, takže pleť nie len že mlado vyzerá, ona aj skutočne mladšia bude.

DEVEE nočný krém s retinolom obsahuje niekoľko účinných látok, ktoré sa postarajú o celkovú výživu pleti.

Retinol – pro retinol Vitanol Bio, retinyl palmitát

Čistý retinol je najsilnejšou formou vitamínu A. Tento vitamín je dôležitý pre rast a funkciu buniek pokožky. Retinol citlivo reaguje na teplo, svetlo a kyslík. Koncentrovanejší retinol môže dráždiť pokožku, preto sa v kozmetických prípravkoch používa Pro Retinol Vitanol Bio a retinyl palmitát, ktoré pokožku nedráždia, ale je v nich dostatok vitamínu A.

Nedostatok vitamínu A v pokožke má za následok zmršťovanie väziva. Pleť sa stáva suchšou a stráca pružnosť. Vitamín A, vo forme Pro Retinol Vitanolu Bio a retinyl palmitátu dodaný pleti zvonku, dokáže ochabnuté väzivo obnoviť a zaistiť pleti sviežosť a vitalitu. Okrem toho, podporuje tvorbu kolagénuregeneruje bunky pokožky. Pleť je napnutejšia, čím sa výrazne znižuje množstvo vrások.

Kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová je prevratným objavom vo svete estetickej medicíny. Nielenže udržuje kĺby zdravé, zároveň sa stará aj o  našu pokožku. Hydratácia je pre zdravú a mladistvú pleť veľmi dôležitá a bez kyseliny hyalurónovej by sme v pokožke veľa vlhkosti neudržali. Táto kyselina dokáže naviazať na seba 1000 násobné množstvo vody, takže je ideálnym prostriedkom pre zaistenie dostatočnej a dlhodobej hydratácie.

Vekom sa množstvo kyseliny hyalurónovej v organizme znižuje, čo má následne priamy negatívny vplyv na produkciu kolagénu. Vonkajšími prejavmi sú vrásky a ochabnutá pokožka. Prísun kyseliny hyalurónovej dokáže obnoviť tvorbu kolagénu a zároveň ho udržiavať hydratovaný a vyživovaný. Pleť sa napne, získa pružnosť a zároveň zmiznú jemné vrásky.

Prečo aj vysoko- aj nízko-molekulárna kyselina hyalurónová?

Menšie molekuly preniknú do hlbších vrstiev pokožky, kde vytvoria zásobu vlhkosti pre kolagén a elastín, väčšie molekuly ostávajú tesne pod povrchom. Používaním prípravkov s rôznymi veľkosťami molekúl kyseliny hyalurónovej sa stratia jemné vrásky, viditeľne sa zníži počet hlbokých vrások a pleť vyzerá mladšie, elastickejšie a sviežejšie a čo je hlavné, je hydratovaná vo všetkých vrstvách, nie len na povrchu.

Aquaxyl

Aquaxyl je látka, ktorá dodáva potrebnú vlhkosť pokožke aj v tých najhlbších vrstvách. Zabraňuje strate vlhkosti a zároveň vytvára nové zásoby vody.   Podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej.

Vitamín E

Ochraňuje pokožku pred vonkajšími nepriaznivými vplyvmi, podporuje jej obranyschopnosť a regeneráciu. Vitamín E je antioxidant, ktorý zachováva pleť sviežu a vitálnu.

Jojobový olej, olej z makadamových orechov, bambucké maslo

Tieto látky pleť vyhladia, zregenerujúošetria. Pomôžu jej udržať prirodzenú vlhkosť, vyhladzujú drobné vrásky a zaisťujú pokožke dostatočný prísun dôležitých minerálov, vitamínovnenasýtených mastných kyselín. Pomáhajú udržiavať pleť jemnú, hebkú a mimoriadne elastickú.

Množstvo: 30ml

Použitie: aplikujte na vyčistenú pokožku večer. V kombinácii s DEVEE Retinol sérum docielite ideálny účinok.

Výrobca: DEVEE – luxusná kozmetika, vyrobené v nemecku.

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.