Galvanická žehlička s termoterapiou

Galvanická žehlička s termoterapiou od značky BE-17 s 3 režimami – čistenie, vyživenie (hydratácia) a lifting. Žehlička na pleť je nabíjateľná, má prehľadné a jednoduché ovládanie, elegantný, ale zároveň ergonomický tvar.

Predaj skončil.

Žiaľ, tento produkt už nie je v našej ponuke. Ako alternatívu odporúčame Galvanickú žehličku BIOwave.

Čistenie – Výživa - Hydratácia – Lifting

Prečo si vybrať galvanickú žehličku s termoterapiou BN500?

Galvanická žehlička s termoterapiou BN500 od značky BE-17 má jednoduché ovládanie, ergonomické, ale zároveň luxusné prevedenie farieb rose-gold a perleťová biela.

Kozmetický prístroj BN500 obsahuje 4 funkcie v 3 režimoch a je vhodná na:

Nechce sa Vám čítať? Pozrite si video, v ktorom nájdete popis galvanickej žehličky s termoterapiou a možnosti použitia. 

4 funkcie v 3 režimoch:

  1. kladné ióny,
  2. záporné ióny,
  3. termoterapia,
  4. galvanická stimulačná masáž.

Vybrať si môžete z režimu čistenie, výživá pleti a lifting. Termoterapiu si môžete samostatne nastaviť ku každému režimu.

Ošetrenie prístrojom BN500 nezaberie viac ako 10 minút.

Termoterapia

Termoterapia alebo liečba teplom sa využíva na celkové ošetrenie a ozdravenie tela. Prívod tepla znamená prísun energie. Vplyvom tepla sa rozširujú cievy, uvoľňuje napäté svalstvo, spúšťa detoxikačný proces pokožky, rozširujú póry a štartuje spaľovanie tukových vankúšikov.

Galvanická funkcia

Vytvára slabé elektrické pole medzi povrchom pokožky a povrchom prístroja. Dočasne ruší kožnú bariéru a na základe princípu priťahovania protikladov odstraňuje nečistoty usadené hlboko v pokožke, lieči akné, hydratuje a biely pokožku, odstraňuje vrásky. Galvanická terapia podporuje bunky, aby vstrebali až o 10x viac výživných látok, ako pri rozotrení výživy manuálne.

Galvanická stimulačná masáž v prístroji BN500

Galvanická stimulačná masáž efektívne podporuje tvárové svaly, vďaka čomu dochádza k spevneniu ochabnutej pleti a kontúr tváre. Stimulačnú masáž galvanickou terapiou môžete použiť aj na stimuláciu svalov ošetrených botoxom.

3 kroky k dokonalej pokožke

1. krok: Režim čistenia pleti s použitím vatového tampónika a čistiaceho tonika.
2. krok: Vyživenie pokožky s tepelnou terapiou.
3. krok: Lifting pokožky.

Režim čistenie - Hĺbkové prečistenie pleti

Špeciálnym krúžkom, ktorý je súčasťou balenia, jednoducho upevnite odlišovací tampón na hlavici prístroja a navlhčíte tonikom. Potom si už len vyberiete jednu z dvoch intenzít čistenia a môžete začať.

Galvanická žehlička s tepelnou funkciou BE500 zbaví pokožku nadbytočného kožného mazu, špiny, nečistôt a to nie len na povrchu, ale ióny preniknú hlboko do pokožky. Pre dosiahnutie ešte lepšieho výsledku zapnite aj tepelnú funkciu, ktorá otvorí póry.

Galvanická žehlička s termoterapiou a čistiacim krúžkom

Režim vyživenia pokožky

Na očistenú pokožku nanesiete výživný gél, sérum alebo masku, zapnete vyživovací mód a ióny sa postarajú o dôkladnú hydratáciu pleti - vtlačia aktívne látky z kozmetických prípravkov do hlbších vrstiev pokožky. Zahrievaním pokožky dochádza k otvoreniu pórov, vďaka čomu sa účinok látok ešte znásobuje.

Lifting pokožky

Po vyživení pokožky nanesiete na pleť kozmetiku na spevnenie pleti a jemne premasírujte pokožku. Ionizačný proces výmeny stimuluje tvárové svaly, redukuje vrásky, odstraňuje dvojitú bradu a zlepšuje elasticitu.

Použitie galvanickej žehličky s termoterapiou

Pristoj BN500 má jednoduché nastavenie pomocou 3 režimov – čistenie, výživa a lifting. Ku každému režimu si môžete sami zvoliť či chcete použiť počas ošetrenia aj termoterapiu.

Špecifikácia

Názov produktu: BN500 Moisturizing Ionic Massager
Typ batérie: Li-polymer
Príkon: 5V / 1A
Rozmery výrobku: 155 x 50 mm
Hmotnosť výrobku: 110g
Značka: BE-17

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.