Gel proti celulitíde

Obsahuje kapsaicín obohatený o vitamín E, takže pri aplikácii väčšieho množstva a intenzívnej masáži, môže vyvolať pálivý pocit. Preto spočiatku používajte prístroj s menším množstvom gélu a trochou vody.

Gél proti celulitíde

ACG gél proti celulitíde s kapsaicínom je veľmi účinný a vďaka vitamínu E šetrný kozmetický prípravok v boji proti celulitíde, napomáha zvyšovať mikrocirkuláciu krvi v tkanivách a zlepšovať metabolizmus kože. Nemá žiadne toxické a dráždivé účinky na pokožku.

Najlepšie účinky dosiahnete, ak gél proti celulitíde nanášate počas masáže alebo pred cvičením.

Účinky ACG gélu proti celulitíde boli klinicky preverené v 1. laserovom a dermatologickom centre v Bratislave, kde boli dosiahnuté vynikajúce výsledky: 40 - 50% zlepšenie oproti východiskovému stavu.

Gél proti celulitíde nanášajte tak, aby ste jemnou vrstvičkou pokryli miesto s celulitídou. Príliš veľké množstvo gélu môže spôsobiť pálenie pokožky.

Gél proti celulitíde - Kapsaicín

Najvýznamnejšou zložkou gélu proti celulitíde je kapsaicín, výťažok z chilli papričiek. Kapsaicín, vďaka svojmu jedinečnému hrejivému pôsobeniu zvyšuje metabolickú činnosť a stimuluje krvný obeh zvonku, vďaka čomu dokáže úspešne bojovať proti celulitíde.

Gél proti celulitíde - Vitamín E

ACG gél proti celulitíde obsahuje okrem aktívnej látky - kapsaicín aj vitamín E, ktorý priaznivo pôsobí na pokožku a pomáha liečiť jej rôzne poškodenia a choroby, zmierňuje proces starnutia a redukuje vrásky. Vitamín E bunky obnovuje a chráni ich pred stratou vlhkosti.

Slimming SkinCareACG gél proti celulitíde dostanete ako darček k prístroju Slimming SkinCare 6v1, ktorý je vďaka 6 funkciám výborným pomocníkom pri odstraňovaní celulitídy. Ultrazvuk rozbíja "celulitídne hrbolčeky", galvanoterapia vtláča aktívnu látku kapsaicín hlboko do pokožky, červené svetlo zabraňuje ukladaniu podkožného tuku, EMS spaľuje tuky, cukry a karbohydráty.

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.