Hyalurón gél DEVEE - ampulka

HYALURON gél superkoncentrát proti vráskam DEVEE je vyvinutý špeciálne na starostlivosť o pleť, ošetrovanie tváre, krku a dekoltu. Práve ten určuje množstvo kyseliny hyaluronovej v spojivových tkanivách a elasticitu pokožky jedinečným spôsobom.

Viac informácií o ampulkách s kyselinou hyalurónovou nájdete na stránke DEVEE Hyalurón gél ampulky.

Hyaluron gél proti vráskam DEVEE

Tento HYALURON gél superkoncentrát proti vráskam DEVEE je vyvinutý špeciálne na starostlivosť o pleť. Práve to určuje množstvo kyseliny hyaluronovej v spojivových tkanivách a elasticitu pokožky celkom podstatným spôsobom. Kyselina hyalurónová, nielenže udržiava a viaže jedinečným spôsobom vlhkosť, ale tiež účinne podnecuje novotvorbu kolagénu a elastínu v pokožke. Výsledkom je výrazne čerstvejší a mladší vzhľad pokožky.

DEVEE HYALURON gél proti vráskam na prvý pohľad:

žehlička na pleť razzi 3v1Pre ešte lepší efekt kyseliny hyalurónovej vyskúšajte Žehličku na pleť Razzy 3v1, ktorá výrazne zlepšuje absorpciu výživných látok. Kyselina hyalurónová sa vďaka žehličke na pleť dostane hlboko do pokožky, čím vyživuje a regeneruje bunky priamo vo vnútri pokožky.

Prečo sa rozhodnúť medzi nespočetným množstvom krémov na trhu práve pre HYALURON gél proti vráskam DEVEE?

Ostatné gély, ktoré sa predávajú pod názvami "gél s kyselinou hyalurónovou" obsahujú len nepatrné množstvo hyalurónu v porovnaní s inými zložkami.

DEVEE gél proti vráskam, určený pre náročných zákazníkov, obsahuje superkoncentrát hyaluronanu, ktorý sa stane súčasťou Vášho tela a dostane sa aj do najhlbších vrstiev pokožky. Výsledok je viditeľný už po troch dňoch.

O ďalších účinkoch kyseliny hylurónovej sa môžete dočítať v našom článku: Starostlivosť o pleť s kyselinou hyalurónovou.

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.