HYALURON sérum platinum

Po mnohých rokoch výskumov a testovania koncentrácie kyseliny hyalurónovej a jej dôsledkoch na pleť, sa konečne podarilo vedcom zistiť jej optimálnu koncentráciu pre najlepšie výsledky.

Po mnohých rokoch výskumov, testovania a skúmania dôsledkov na pleť sa vedcom konečne podarilo zistiť nie len optimálnu koncentráciu, ale aj správny pomer nízkomolekulárnej a vysokomolekulárnej kysliny hyaluónovej pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Prečo si vybrať sérum s kyselinou hyalurónovou:

Pleťové sérum proti vráskam

Kyselina hyalurónová sa prirodzene nachádza v základoch tkanív pokožky, ale s pribúdajúcim vekom jej množstvo klesá, následkom čoho je zhoršená hydratácia pokožky a vznik vrások. Najvideálnejší spôsob, ako udržať pokožku dostatočne hydratovanú v každom veku, je dodávať jej práve túto kyselinu. Nie len tak náhodou je HYALURON platinum serum náročnými užívateľkami kozmetiky považované za revolučný produkt v oblasti starostlivosti o pleť.

Sérum proti vráskam obsahuje:

Kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová v HYALURON sérum platinum pôsobí na pokožku prirodzeným spôsobom. Vysoký hydratačným účinok a schopnosť viazať veľké množstvo vody v tkanivách, dodáva pokožke pružnosť a objem. Ale nie len to. Kyselina hyalurónová pôsobí ako medzibunková hmota, ktorá vytvára priestor pre transport všetkých látok potrebných na prirodzenú regeneráciu buniek, ale je aj schopná zneškodňovať voľné radikály, ktoré vznikli či už vonkajším alebo vnútorným pôsobením na tkanivá.

Extrakt z Poria Cocos a Phragmites Kharka

Poria Cocos (Pórnatka kokosová) je čínska huba využívaná v tradičnej medicíne. Má antioxidačné a protizápalové účinky. Bráni tvorbe vrások, pokožku vyživuje a omladzuje. Phragmites Kharka chráni pokožku pred vonkajšími faktormi. V tradičnej medicíne sa používala na liečbu kožných ochorení.

Hesperidin

Bioflavanoid Hesperidin podporuje mikrocurkuláciu pokožky, pomáha odstraňovať opuchy a kruhy pod očami. V pokožke obmedzuje produkciu enzýmu zodpovedného za vznik stareckých škvŕn a udržiava optimálnu farbu pleti.

Žehlička na pleť BIOwave 5v1
Pre lepší a rýchlejší efekt vyhľadenia vrások a omladenia pleti odporúčame používať Galvanickú žehličku BIOwave 5v1. Kyselina hyalurónová sa vďaka žehličke na pleť dostane hlboko do pokožky, čím vyživuje a regeneruje pokožku zvonku aj zvnútra.

O ďalších účinkoch kyseliny hylurónovej sa môžete dočítať v našom článku: Starostlivosť o pleť s kyselinou hyalurónovou.

INCI: Aqua, Sodium Hyaluronate, Poria Cocos Extract, Phragmites Kharka Extract, Hesperidin, Sorbitol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Ethylhexylglycerin, Biosaccharide Gum-4, Caprylyl Glycol, Cocoyl Proline, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate

Objem: 30 ml

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.