Masážny gél s kapsaicínom

Hrejivý masážny gél s kapsaicínom je vhodné nanášať pred športovým alebo pracovným výkonom. Má hrejivé účinky, stimuluje prekrvenie pokožky, pomáha pri kŕčových žilách a v boji proti celulitíde.

Cena bez DPH ... 2,66 €
Cena s DPH ....... 3,19 €

najlekaren.eu:
Kúpiť

Masážny hrejivý gél s kapsaicínom

Masážny gél Peggy s kapsaicínom má na pokožke výrazné hrejivé účinky, stimuluje prekrvovanie pokožky, zmierňuje a pomáha predchádzať zápalom kĺbov, svalovým kŕčom, pásovému oparu, blokádam chrbtice a pomáha odstraňovať celulitídu.

Hrejivý masážny gél s kapsaicínom odporúčame používať najmä športovcom pred športovým výkonom, osobám s aktívnym životným štýlom alebo pred namáhavým pracovným výkonom. Je ľahko roztierateľný a neobsahuje žiadne toxické ani pokožku dráždivé látky.

Elektrická stimulácia svalovOdporúčame používať masážny hrejivý gél spolu s multifunkčným prístrojom Slimming SkinCare 6v1, ktorý nie len formuje postavu a účinne bojuje proti celulitíde, ale vďaka EMS - elektrickej svalovej stimulácií regeneruje a zahrieva svaly, prispieva k ich rozvoju a regenerácií, v medicíne sa využíva najmä na rehabilitačné účely.

Kapsaicín - výťažok z chilli papričiek

Vďaka vitamínu C, karoténu B, ale najmä vďaka kapsaicínu majú chilli papričky množstvo pozitívnych účinkov na náš organizmus. V ľudovom liečiteľstve sa už oddávna využívala liečivá sila chilli papričiek na tíšenie bolesti vo forme zábalov a aj ako prírodné antibiotikum.

V súčasnosti sa stáva kapsaicín dôležitou súčasťou krémov a gélov, ktoré sú určené na lokálne liečenie artritídy, zmiernenie pooperačných bolesti a fantómovú bolesť, znižovanie bolesti pásových oparov a pomoc pri zápaloch. Kapsaicín pomáha pri liečbe kŕčových žíl, omrzlín a podliatín a využíva sa aj pri liečbe kožných prejavov psoriázy.

Kapsaicín v chilli papričkách

Odstraňovanie celulitídy kapsaicínom

Gély, ktoré obsahujú aktívnu látku kapsaicín, stimulujú prekrvovanie tela zvonku, lymfatický tok a bunkový metabolizmus, čo má pozitívny vplyv aj na odstraňovanie celulitídy. Najlepšie účinky v odstraňovaní celulitídy dosiahnete ak gél s kapsaicínom aplikujete na postihnuté miesto počas masáže alebo pred cvičením.

Hmotnosť: 170g

Diskusia

mydlova: Urobila sa mi totalna alergia na chrbte z toho, spálila sa mi

reaguj

Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.