Mini kozmetický balíček pre krásnu pleť

Kozmetický balíček obsahuje prístroj na masáž tváre Proskin Beauty Bar a DEVEE sérum s retinolom proti vráskam a na zjednotenie farebných rozdielov pleti.


Tento produkt je momentálne nedostupný, pre viac informácií nás kontaktujte.

Mini kozmetický balíček pre krásnu pleť obsahuje 2 produkty:

  1. masážny prístroj Proskin beauty bar,
  2. sérum s retinolom DEVEE.

Ako funguje masážny prístroj Proskin Beauty Bar?

Proskin beauty bar je masážny prístroj, ktorý vibruje rýchlosťou 6 000 kmitov za sekundu, čím stimuluje svaly na tvári k dosiahnutiu spevňovacieho efektu.

Je vhodný na pokožku na tvári aj na krku. Pomáha pri redukcii vrások okolo očí a nad hornou perou či zjemňuje kruhy pod očami.

Masážny prístroj Proskin Beauty Bar

Najlepšie výsledky však dosiahnete v kombinácií s kvalitnou kozmetikou s vysokým obsahom účinných látok. Kmitočty hlavice vytvárajú na pokožke malé vlny, ktoré sa šíria spoločne s výživnými látkami do hlbších vrstiev pokožky, a preto sme do balíčka zaradili sérum s retinolom od nemeckého výrobcu kozmetiky DEVEE.

Masážny prístroj Proskin beauty bar je vodotesný, má kompaktné prevedenie a cestovné puzdro, vďaka čomu ho môžete mať pri sebe aj počas cestovania a udržať si pokožku sviežu kdekoľvek.

Sérum s retinolom DEVEE

Sérum s retinolom a kyselinou hyalurónovou

Sérum DEVEE Retinol je vyrobené z vysoko-kvalitných látok. Okrem niekoľkých druhov retinolu obsahuje aj kyselinu hyalurónovú, vďaka čomu zabezpečuje okrem bielenia pleti a odstraňovania pigmentových škvŕn aj rýchlu obnovu buniek a vypĺňa hlbšie vrásky.

Spojenie kyseliny hyalurónovej a retinolu

Kyselina hyalurónová preniká hlboko do pokožky, kde stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu a vypĺňa vrásky zvnútra. Vďaka schopnosti naviazať na seba veľké množstvo vody, udržiava pokožku dlhodobo hydratovanú. Retinol, okrem výrazných bieliacich účinkov, efektívne bojuje proti hlbším vráskam, urýchľuje regeneráciu a podnecuje bunkovú obnovu.

Vitamín E pleť chráni a rozjasňuje, enzým papaín podporuje regeneračné procesy a sťahuje póry.

Aktívne látky použité v sére:

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.