Spevňovací krém Bust Up

Spevňovací krém na krk a dekolt Wellmax Bust Up s push up účinkom, bol špeciálne vyvinutý na spevnenie a hydratáciu pokožky. Dodáva pleti maximálnu podporu dokonca aj počas tehotenstva či rýchleho úbytku hmotnosti.

Bust Up, spevňovací krém na krk a dekolt, je jedným zo 4 výrobkov rady Wellmaxx Shape, zameranej na formovanie postavy a spevnenie pokožky na tele.

Spevňovací krém Wellmax Bust Up s push up účinkom, bol špeciálne vyvinutý na spevnenie a hydratáciu pokožky. Dodáva pleti maximálnu podporu dokonca aj počas tehotenstva či rýchleho úbytku hmotnosti.

Slimming SkinCare 6v1 na chudnutie a celulitídu
Zintenzívnite účinok spevňujúceho krému Bust Up pomocou prístroja Slimming SkinCare 6v1. Slimming SkinCare 6v1 rozbíja tukové bunky, odstraňuje celulitídu a spevňuje pokožku. Vďaka ultrazvukovej a galvanickej funkcii zatláča výživné látky do hlbších vrstiev pokožky, čím sa niekoľkonásobne zvýši ich účinok.

Prečo si vybrať spevňovací krém Bust Up?

Bust Up spevňujúci krém obsahuje:

Proteasyl® polypeptid z extraktu hrášku, ktorý zlepšuje elasticitu pokožky. Moderná aktívna ingrediencia zlepšuje tvorbu elastických vláken a zvyšuje tvorbu kolagénu.

Voluform®: kombinácia aktívnych ingrediencií s nasledovnými účinkami: prepožičiava objem (push-up), zlepšuje čistenie (detox), zlepšuje elasticitu, pevnosť a tvar.

Dermochlorella: zelené mikro riasy bohaté na aminokyseliny a oligopeptidy, ktoré zvyšujú tvorbu kolagénu. Laricyl: extrakt z húb, ktorý stimuluje proces spevnenia a zlepšuje elasticitu pokožky. Zvláčňuje a ochraňuje pokožku.

Kyselina hyalurónová: znižuje straty vody a pomáha pleti udržiavať hydratáciu pleti a to dlhodobo. Ako prirodzená zložka spojivových tkanív vytvára neviditeľný, vzduchom priepustný film, ktorý ochraňuje pleť pred vysúšaním.

Čo je Wellmax Shape?

Cieľom filozofie spoločnosti Wellmaxx® je efektívny boj so starnutím pleti a zachovanie vlastného mladistvého vzhľadu pokožky.

Tvarovanie a spevňovanie umocnené na druhú. Wellmaxx Shape je ideálnym partnerom na chudnutie. Jedná sa o kozmetickú starostlivosť, ktorá systematicky tvaruje a spevňuje postavu a zjemňuje pleť.

Produkty Wellmaxx Shape obsahujú účinné látky, ktoré pomáhajú tvarovať a spevňovať postavu a chudnúť aktivovaním enzýmov, ktoré štiepia tukové bunky. Zlepšenie siluety, boj proti celulitíde, spevnenie pokožky od tvaru výstrihu cez poprsie až po nohy.

Balenie: 100 ml

Výrobca: Wellmaxx – nemecká kozmetika

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.