Diskusia - ultrazvuková špachtľa na čistenie pokožky

Ultrazvuková špachtľa s galvanickou funkciou pre dokonale krásnu a zdravú pokožku vďaka hĺbkovému prečisteniu, odstráneniu odumretých a stvrdnutých častí pokožky a face-liftingu.

Ultrazvuková špachtľa na čistenie pokožky

Ivy: Dobrý deň, môžete mi prosím napísať technické parametre prístroja a rozmery ? Dakulem Ivana

dixo: Dobrý deň, Zdroj napájania: AC100-240V, 50/60HZ Ultrazvuková frekvencia: 24 000 HZ Veľkosť produktu: 170 x 55 x 15,5 mm Váha produktu: 94g Sila: 2W Bližšie informácie Vám poskytneme aj na tel. čísle 0948 071 805. Prajeme pekný deň.

reaguj

p: Dobrý deň, je tento prístroj prenosný, alebo počas používania musí byť napojený na elekt.sieť?Ďakujem, Monika

Dixo: Dobrý deň Monika, ultrazvuková špachtľa má v sebe zabudovanú batériu. Prajem príjemný deň.

reaguj

lucia: Ako sa používa prosim?

Dixo: Dobrý deň Lucia, použitie Ultrazvukovej špachtli je jednoduché. Najprv si pleť dôkladne vyčistíte pomocou peelingového ošetrenia a potom môžete pomocou Liftingového ošetrenia vtlačiť výživné látky hlbšie do pokožky a vyživiť ju. Pre podrobnejšie vysvetlenie nám, prosím, napíšte na e-mailovú dixo@dixo.sk a pošleme Vám návod na použitie. Prajeme príjemný deň.

reaguj

fabianova: Dobry den.Ked sa používa galvanická funkcia,je spachtla teplá-niečo ako galvanická zehlicka?

dixo.sk: Dobrý deň, ultrazvuková špachtľa má rovnaký galvanický prúd ako glvanické žehličky. Prajeme príjemný deň

reaguj

simworking: dobry den ked sa dixo spachtla nabija ma byt vypnuta mne vsak svieti jedno cervene svetlo a nejde vypnut....viete mi poradit?

dixo.sk: Dobrý deň, počas nabíjania svieti kontrolka najprv na červeno pri funkcii "Power . Charge" - to znamená že sa prístroj nabíja. Po úplnom nabití začne svietiť na zeleno. Táto kontrolka len signalizuje kedy sa prístroj nabíja a kedy je už nabitý. Prajeme príjemný deň.

reaguj

zlaticabog: Dobry den, ktory program mam pouzivat na cistenie a ktory na zapracovanie kremu? Ci to je jedno? Dakujem

Dixo: Dobrý deň, na čistenie pleti použite program 1 - Peeling and Lifting a na zapracovanie krému použite program 2 - ION+ a ION-. Jednotlivé ošetrenie môžete aj striedať :). Prajeme príjemný deň

reaguj

ludmilr95: Dobry den prosim vas odkupila som vyrobok z druhej ruky bola by moznost elektronicky na email poslat navod Neviem naatavit kladny alebo zaporny ion Dakujem

Dixo: Dobrý deň, napíšte nám na e-mail dixo@dixo.sk a pošleme Vám návod :) . Prajeme príjemný deň

reaguj

kupca: Dobrý deň, prosím vás aký je rozdiel medzi ultrazvuková špachtľa na čistenie pokožky a Ultrazvuková čistiaca špachtľa RIO Beauty.ktoru odporúčate ?

Dixo: Dobrý deň, Ultrazvuková čistiaca špachtľa RIO Beauty disponuje ultrazvukovou funkciou s dvoma intenzitami a je od anglického výrobcu kozmetiku RIO Beuaty. Ultrazvuková špachtľa na čistenie pokožky má okrem ultrazvukovej funkcie aj galvanickú funkciu a môžete si nastaviť 2 typy ošetrenia - kontinuálne alebo pulzné. Oba prístroje sú efektívne či už pri čistení pleti alebo pri výžive :) . Prajeme príjemný deň.

reaguj

smartix70: Dobry den, kto je prosim vyrobcom? Dakujem. Hena

reaguj

bacinska: Dobry den chcem sa spytat na vyrobcu kto tuto spachtlu vyraba,dakujem

reaguj

veronikaondrusova86: Dobrý deň, je ultrazvukova spachtla vhodná pre pleť s kuperozou? Je pravda že jej použitím sa zlepsuje stav kuperozy? Ďakujem.

reaguj

Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.