Žehlička na pleť Magic Beauty s detekciou pleti

Prístroj Magic Beauty prichádza s unikátnou uvoľňovacou ultra-iónovou technológiou, ktorá dokáže čiastočne vytvoriť elektrické pole medzi povrchom kože a hlbšou vrstvou pokožky. Ionizáciou, pleťové mlieko (gél), môže ľahšie preniknúť hlbšie do pokožky.

Predaj produktu bol ukončený.

Žiaľ, tento produkt už nie je v našej ponuke. Ako alternatívu odporúčame Galvanickú žehličku BIOwave.

Prístroj Magic Beauty prichádza s unikátnou uvoľňovacou ultra-iónovou technológiou, ktorá dokáže čiastočne vytvoriť elektrické pole medzi povrchom kože a hlbšou vrstvou pokožky. Ionizáciou pleťového mlieka (gélu) môže ľahšie preniknúť hlbšie do pokožky a nechať bunky pokožky vstrebať viac výživy. Ultra-ióny môžu odstrániť toxíny zrýchlením metabolizmu, urýchliť rozklad melanínu, zjemniť pokožku, obnoviť lesk a elasticitu pokožky a bielenie kože.

Magic Beauty - Funkcie:

Popis funkcií prístroja Magic Beauty

Popis prístroja Magic Beauty

Zapnúť / Vypnúť "POWER" - tlačidlo pre zapnutie alebo vypnutie prístroja
Typ pokožky "Skin Typ" - tlačidlo pre výber typu pokožky

Režim prístroja "Mode" - tlačidlo pre výber režimu prístroja

LCD displej prístroja - displej zobrazuje vybraný typ pokožky a režim prístroja (modré podsvietenie sa po 30 sekundách automaticky vypne)

Použitie detektora pokožky

Zapnúť / Vypnúť "POWER" - tlačidlo pre zapnutie alebo vypnutie prístroja
"Štart" - tlačidlo pre začatie testovania pokožky
LCD displej - displej zobrazuje výsledok testovania, po 50 sekundách sa automaticky vypne.

Stlačte tlačidlo "POWER" pre zapnutie detektora pokožky. Objaví sa indikátor batérie. Po stlačení tlačidla "START", priložte senzory na oblasť, ktorú chcete merať. Po ubehnutí 5 sekúnd, zaznie "pípnutie" a na displeji sa zobrazí stav vašej pokožky. V prípade, že senzory nie sú celou plochou priložené na pokožke. Môže meranie ukazovať iné výsledky než predchádzajúce merania.

Možnosti použitia Magic Beauty

Čistenie

Aplikujte čistiaci krém rovnomerne na tvár a krk. Vyberte typ pokožky a nastavte režim prístroja na "Cleaning". Prístroj začne vytvárať pozitívne ióny. Silou pozitívnych iónov zjemní a odstráni bodky v póroch a vyčistí pokožku. Po ukončení čistenia ľahko utrite tvár teplým uterákom. Užívatelia so suchou pokožkou by nemali používať tento režim, ak sa im pokožka viac vysušuje.

Vstrebávanie

Naneste vyživovací krém rovnomerne na tvár a krk. Vyberte typ pokožky a následne nastavte režim prístroja na "Introducing". Prístroj vytvára v tomto režime záporné ióny. Vplyvom záporných iónov, je vyživovací krém vstrebávaný hlbšie do pokožky. To pomáha bunkám vstrebávať vodu a výživu, ihneď posilniť kapilárne cievy, zrýchliť metabolizmus, odstrániť toxíny a ochrániť bunky pred starnutím. Po ukončení vstrebávania ľahko utrite tvár teplým uterákom.

Vyhľadenie

Vyberte typ pokožky a nastavte režim prístroja na "Lifting". Prístroj začne vytvárať mikro prúd a infračervené svetlo. Vďaka tomu prístroj začne masírovať pokožku a stimulovať body, zmenšovať póry, zdvihne bunky a vyhladí pokožku. Po ukončení vyhľaďovania ľahko utrite tvár studeným uterákom. Lepší efekt dosiahnete, ak tento krok urobíte pred tým, než pôjdete spať.

Parametre Magic Beauty

Adaptér: Vstup AC 220V-240V/50Hz
Výstup: DC 4,5 V / 150 mA
Čas nabíjania: cca. 5-8 hodín
Nabíjacia stanica: 3,6 V / 500 mA
Batéria: 2025 mAh 1,5 V
Infračervené svetlo: 630 nm
Pracovný prúd: Hlavná prístroj Max: 85 mA Min: 6,5 mA
Detektor pokožky: 2,5 mA
Dĺžka napájacieho kábla: 1,8 m
Váha zariadenia: 400 g

O jednotlivých terapiách a používaní galvanickej žehličky na tvár sa môžete dočítať aj v našich článkoch:

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.