Žehlička na pleť Ultra Beauty

Žehlička na pleť Ultra Beauty je jedinečným pomocníkom v domácej starostlivosti o pleť. Pleť bude po ošetrení žehličkou na pleť vyčistená, vyhladená,vrásky menej viditeľné a póry stiahnuté.

Predaj produktu skončil.

Žiaľ, tento produkt už nie je v našej ponuke. Ako alternatívu odporúčame Galvanickú žehličku BIOwave.

Žehlička na pleť  Ultra Beauty je jedinečným pomocníkom v domácej starostlivosti o pleť. Poradí si so všetkými bežnými problémami pleti. Pleť je po ošetrení žehličkou na pleť vyčistená, vyhladená,vrásky menej viditeľné a póry stiahnuté.

Žehlička na pleť Ultra Beauty - Funkcie

Žehlička na pleť Ultra Beauty - Režimy

Pokožka je najvrchnejšia a najviditeľnejšia časť tela s mnohými dôležitými funkciami. Počas celého dňa je napadaná rôznymi okolitými negatívnymi vplyvmi, a preto vyžaduje kvalitnú, ale šetrnú starostlivosť pre jej udržanie a obnovovanie.

  1. Kladné ióny prečisťujú pokožku do hĺbky.
  2. Záporné ióny vtláčajú výživné látky do hlbších vrstiev pokožky
  3. Ultrazvuk - teplo a mikro-vibrácie stimulujú krvný obeh a metabolizmus pokožky. Vhodné kombinovať so všetkými funkciami.
  4. Infračervené svetlo - čistí krvné riečisko, podporuje metabolizmus, pomáha vyplavovaniu toxínov a zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky.
  5. Kombinácia ultrazvuk + infračervené svetlo - vhodné pre starnúcu alebo mastnejšiu pleť, dochádza k rýchlejšiemu metabolizmu a cirkulácií v pokožke, zvyšuje sa elasticita pokožky.
  6. Kombinácia infračervené svetlo + záporné ióny - mastná pleť so zväčšenými pórmi alebo problematická pleť, odvedenie prebytočného mazu a zmenšenie pórov.
  7. Kombinácia kladné ióny + infračervené žiarenie - pre staršiu pleť, aktivuje bunky, posilňuje krvný obeh, navracia potrebnú elasticitu a zjemňuje stvrdnuté miesta.

Žehlička na pleť Ultra Beauty- Technické parametre

Napájací adaptér: AC 230V/50Hz, DC 9V/500mA
Frekvencia ultrazvuku: 1MHz/s
Rýchlosť vibrácií: 1 000 000/s
Vlnová dĺžka infračerveného svetla: 640 nm
Rozmery: 42 x 190 x 40 mm
Hmotnosť: 248g
Hmotnosť nabíjacej stanice: 360g

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.