Žehlička na telo

Slimming 4v1 na spevnenie tváre a tela aj proti celulitíde. Hlavica prístroja je prispôsobená na ošetrovanie väčších plôch na tele, ako je bruško, zadoček či stehná.

Slimming 4v1 si poradí aj s ovisajúcou pokožkou na rukách či s padnutými kútikmi úst.

4 funkcie:

Darček k nákupu
K multifunkčnému kozmetickému prístroju Slimming SkinCare 6v1 dostanete zdarma ACG gél proti celulitíde, ktorý obsahuje aktívnu látku kapsaicín - výťažok z chilli papričiek a vitamín E.

Slimming 4v1 je vhodný na:

Ultrazvuk na spevnenie aj proti celulitíde

Ultrazvukové vlny zvyšujú teplotu v hlbších vrstvách pokožky o 0,5 - 1˚C, čím sa podporuje vstrebávanie výživy do pokožky, zrýchľuje metabolizmus, posilňuje a regeneruje tkaniva.

Ultrazvuk tiež rozkladá prebytočný tuk, narušuje zhluky celulitídy, ktoré následne odplaví lymfatický systém preč z tela. Dokáže opraviť lymfatické a kapilárne cievy pri chudnutí a formovaní postavy.

EMS - elektrická stimulácia svalov

Mikroprúdová stimulačná technológia v multifunkčnom prístroji Slimming SkinCare dokáže imitovať masáž chrbta, poklepovú masáž, akupunktúru a rozprúdiť krvný obeh. Účinne pomáha tíšiť bolesť a napomáha zahriatiu svalov a tela všeobecne. Mikroprúdová terapia nabudzuje svalstvo skrz nízkofrekvenčný prúd čo spôsobuje svalové kontrakcie nazývane aj „pasívny pohyb“. Pohyb svalov spaľuje tuky, cukry a karbohydráty z podkožných doštičiek, urýchľuje cirkuláciu vzduchu v obehu ako pri zvýšenom dýchaní. Pasívnym pohybom s kozmetickým prístrojom Slimming Skincare môžete spáliť až 4 000 joulov za sekundu.

2 funkcie galvanickej terapie:

  1. čistenie pleti,
  2. výživa pleti.

Pôsobenie galvanického prúdu nie len že stimuluje bunky kože, zlepšuje krvný obeh a metabolizmus, ale aj ionizuje kozmetický produkt, vďaka čomu sa zvyšuje jeho účinok až o 85% v porovnaní s ručným nanášaním krému.

Odstraňovanie pigmentových škvŕn

Galvanický prúd pôsobí v hlbších vrstvách pokožky ako bežné krémy na bielenie pleti. Ióny dokážu v pokožke narušiť zhluky pigmentových škvŕn a tie sú následne odplavené krvou alebo lymfatickým systémom z tela.

Fotónová funkcia

BIO červené svetlo – obnovuje poškodenú pleť, odstraňuje jemné aj hlbšie vrásky, zmenšuje póry a najmä stimuluje tvorbu kolagénu. Červené svetlo sa používa aj na liečbu akné - aktivuje protizápalové pochody zabraňujúce jeho šíreniu.

BIO modré svetlo –je vedecký dokázané, že po ožiarení akné modrým svetlom vlnovej dĺžky 415 nm sa ich počet niekoľkonásobne zníži, dokáže zjemniť jazvy a má výrazný antibakteriálny účinok.

BIO zelené svetlo – vlnová dĺžka zeleného svetla je 525 +/- 3nm. Pokožku upokojuje, vyrovnáva a neutralizuje.

Vhodný kozmetický prípravok

Pred ošetrením tela aj tváre je dôležité si vybrať vhodný prípravok. Kozmetický prípravok je nie len dôležité médium, ktoré prenáša ultrazvukové vlny a ióny, ale je to aj dôležitý prvok, ktorý sa stará o výživu vašej pokožky a urýchľuje dosiahnutie požadovaného efektu.

Obsah balenia:

  1. prístroj,
  2. adaptér,
  3. návod na použitie,
  4. ochranné okuliare.

Diskusia

kasprisinova: Dobrý deň. Viete mi poslať návod na používanie? Neviem čo zapnúť ak chcem napr. masírovať brucho za účelom chudnutia a čo zapnúť napr. na tvár proti vráskam ... dakujem ,

reaguj

Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.