Žehlička na telo

Slimming 4v1 na spevnenie tváre a tela aj proti celulitíde. Hlavica prístroja je prispôsobená na ošetrovanie väčších plôch na tele, ako je bruško, zadoček či stehná.


Tento produkt je momentálne nedostupný, pre viac informácií nás kontaktujte.

Slimming 4v1 si poradí aj s ovisajúcou pokožkou na rukách či s padnutými kútikmi úst.

4 funkcie:

Darček k nákupu
K multifunkčnému kozmetickému prístroju Slimming SkinCare 6v1 dostanete zdarma ACG gél proti celulitíde, ktorý obsahuje aktívnu látku kapsaicín - výťažok z chilli papričiek a vitamín E.

Slimming 4v1 je vhodný na:

Ultrazvuk na spevnenie aj proti celulitíde

Ultrazvukové vlny zvyšujú teplotu v hlbších vrstvách pokožky o 0,5 - 1˚C, čím sa podporuje vstrebávanie výživy do pokožky, zrýchľuje metabolizmus, posilňuje a regeneruje tkaniva.

Ultrazvuk tiež rozkladá prebytočný tuk, narušuje zhluky celulitídy, ktoré následne odplaví lymfatický systém preč z tela. Dokáže opraviť lymfatické a kapilárne cievy pri chudnutí a formovaní postavy.

EMS - elektrická stimulácia svalov

Mikroprúdová stimulačná technológia v multifunkčnom prístroji Slimming SkinCare dokáže imitovať masáž chrbta, poklepovú masáž, akupunktúru a rozprúdiť krvný obeh. Účinne pomáha tíšiť bolesť a napomáha zahriatiu svalov a tela všeobecne. Mikroprúdová terapia nabudzuje svalstvo skrz nízkofrekvenčný prúd čo spôsobuje svalové kontrakcie nazývane aj „pasívny pohyb“. Pohyb svalov spaľuje tuky, cukry a karbohydráty z podkožných doštičiek, urýchľuje cirkuláciu vzduchu v obehu ako pri zvýšenom dýchaní. Pasívnym pohybom s kozmetickým prístrojom Slimming Skincare môžete spáliť až 4 000 joulov za sekundu.

2 funkcie galvanickej terapie:

  1. čistenie pleti,
  2. výživa pleti.

Pôsobenie galvanického prúdu nie len že stimuluje bunky kože, zlepšuje krvný obeh a metabolizmus, ale aj ionizuje kozmetický produkt, vďaka čomu sa zvyšuje jeho účinok až o 85% v porovnaní s ručným nanášaním krému.

Odstraňovanie pigmentových škvŕn

Galvanický prúd pôsobí v hlbších vrstvách pokožky ako bežné krémy na bielenie pleti. Ióny dokážu v pokožke narušiť zhluky pigmentových škvŕn a tie sú následne odplavené krvou alebo lymfatickým systémom z tela.

Fotónová funkcia

BIO červené svetlo – obnovuje poškodenú pleť, odstraňuje jemné aj hlbšie vrásky, zmenšuje póry a najmä stimuluje tvorbu kolagénu. Červené svetlo sa používa aj na liečbu akné - aktivuje protizápalové pochody zabraňujúce jeho šíreniu.

BIO modré svetlo –je vedecký dokázané, že po ožiarení akné modrým svetlom vlnovej dĺžky 415 nm sa ich počet niekoľkonásobne zníži, dokáže zjemniť jazvy a má výrazný antibakteriálny účinok.

BIO zelené svetlo – vlnová dĺžka zeleného svetla je 525 +/- 3nm. Pokožku upokojuje, vyrovnáva a neutralizuje.

Vhodný kozmetický prípravok

Pred ošetrením tela aj tváre je dôležité si vybrať vhodný prípravok. Kozmetický prípravok je nie len dôležité médium, ktoré prenáša ultrazvukové vlny a ióny, ale je to aj dôležitý prvok, ktorý sa stará o výživu vašej pokožky a urýchľuje dosiahnutie požadovaného efektu.

Obsah balenia:

  1. prístroj,
  2. adaptér,
  3. návod na použitie,
  4. ochranné okuliare.

Diskusia

kasprisinova: Dobrý deň. Viete mi poslať návod na používanie? Neviem čo zapnúť ak chcem napr. masírovať brucho za účelom chudnutia a čo zapnúť napr. na tvár proti vráskam ... dakujem ,

reaguj

Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.