Chudnite ultrazvukom - Slimming

Nemáte čas navštevovať kozmetické salóny s ultrazvukom pre vyformovanie postavy alebo odstránenie celulitídy? Prvý prístroj, ktorý môžete používať v pohodlí domova. Meníme pre Vás sny na skutočnosť.

Cena bez DPH ... 59,83 €
Cena s DPH ....... 71,80 €

vivantis.sk:
Kúpiť
alza.sk:
Kúpiť

Slimming - jeden prístroj pre tri spôsoby chudnutia

V prístroji Slimming na chudnutie a v boji proti celulitíde sa schovávajú tri funkcie pre ešte efektívnejšie chudnutie

DarčekK žehličke na chudnutie a proti celulitíde zadarmo získate ACG gél proti celulitíde 200 G. ACG gél je veľmi účinný a šetrný kozmetický prípravok v boji proti celulitíde. Kapsaicín zaisťuje lepšie prekrvenie postihnutých oblastí a tým aj zvýšený metabolizmus pokožky. Účinky ACG gélu boli klinicky preverené v laserovom a dermatologickom centre, kde boli dosiahnuté vynikajúce výsledky: 40 - 50% zlepšenie oproti pôvodnému stavu.

SONIC - Ultrazvuk je bezbolestné a účinné chudnutie

Nemáte čas navštevovať kozmetické salóny s ultrazvukom pre krajšie vyformovanie postavy? Slimming je prvý prístroj na trhu, ktorý môžete použiť v pohodlí domova.

Liposukcia už nie je jediným spôsobom trvalej straty tukových buniek. Pomocou ultrazvukových vĺn sa Vám nebudú tukové bunky odsávať, ale bezbolestne sa rozbijú bez použitia narkózy, alebo chirurgického zákroku. Frekvencia týchto vĺn je nastavená tak, že cielene pôsobí iba na tukové bunky, pričom okolité štruktúry nezasahujú. Ultrazvuk rozkmitá povrchovú membránu buniek, čím v nich rozkmitá vodu, bunka následne praskne a jej vnútro sa preleje do medzibunkového priestoru. Lymfatický systém ju tak odvedie preč z organizmu.

Ultrazvuková liposukcia

Efekt po ultrazvukovej liposukcii je veľmi dobrý a najmä trvalý, pretože zlikvidujete tukovú bunku navždy. Dôležité je po zákroku dodržiavať pitný režim, aspoň 3 litre tekutín denne, pretože príjem tekutín a pohyb sú pri odbúravaní mastných kyselín nesmierne dôležité. Ultrazvukovú liposukciu si samozrejme môžu dopriať aj muži, ale musia počítať s tým, že u mužov je účinok pomalší, pretože ich "pánsky" tuk je hutnejší.

Pri používaní prístroja na chudnutie a regeneráciu, Slimming, odporúčame piť čaj Lymfodren, ktorý si je možné zakúpiť v lekárni. Lymfodren dokonale prečistí lymfatický systém, a tiež pomáha skvalitniť pleť a vnútorný stav organizmu.

EMS - elektrická svalová stimulácia

Slimming s pomocou jemných prúdových impulzov zmršťuje a preťahuje sval, čím simuluje cvičenie. Táto funkcia, nielen že napomáha chudnutiu a spevňuje svalstvo, ale aj pomáha proti únave, napätiu a stresu po náročnom dni.

 

Slimming vytvára impulzy tak, aby napodobňovali prirodzené nervové signály a tím sa dosiahli efektívné a príjemné svalové kontrakcie. Tie sa cyklicky opakujú a tak napodobňujú normálne cvičenie a napomáhajú procesu chudnutia.

INFRARED - infračervené svetlo napomáha chudnutiu

Infračervené svetlo napomáha regenerovať bunky, posilňuje pokožku, zvyšuje prísun kyslíka, podporuje krvný obeh a zlepšuje metabolizmus. Slimming výrazne zlepšuje stav Vašej pleti tým, že svetelné vlny ktoré vysiela, aktivujú na svetlo citlivé bunky, v ktorých sú proteíny, uhľohydráty a hemoglobínu.

Infračervené svetlo pomáha:

Odporúčanie: Najlepšie efekty prístroja Slimming sa dosahujú súčasným používaním gélov, krémov proti celulitíde a na chudnutie.

O jednotlivých funkciách žehličky na chudnutie Slimming sa môžete dočítať v týchto článkoch:

Diskusia

kyselovalica: Dobrý deň, aký gél je potrebné používať na celulitidu a strie ku galv.zehlicke?Treba k tomu +aj vodivý gél..Rada by som si zaobstara vsetko, čo je potrebné k žehličke. Ďakujem za info... AlicaK

Dixo: Dobrý deň, áno je potrebné používať aj vodivý (ultrazvukový) gél a k tomu gél / sérum alebo iný telový prípravok s aktívnymi látkami na spevnenie pokožky, redukciu celulitídy a pod. Nám sa dosť osvedčil ACG gél proti celulitíde, ktorý obsahuje kapsaicín na redukciu celulitídy :). Prajeme pekný deň

reaguj

mmatkaa: Dobry den, mam tuto zehlicku od vas, a chcem sa opytat, ktory gel sa dava ako prvy, ci vodivy alebo anticelulidny. Nikde sa k tomu neviem dopatrat. Dakujem za odpoved

mmatkaa: A este poprosim o navod ako tento pristroj pouzivat na tvar, aka funkcia ma byt zapnuta a ci mam pouzit aj nejaky krem. Dakujem pekne

Dixo: Dobrý deň, prvý anticelulitídny. Najprv si dáte ten, zažehlíte ho do pokožky a potom ultrazvukový. S anticelulitídnym opatrne, keďže obsahuje kapsaicín a pri väčšom množstve môže na pokožke páliť. Ohľadom návodu na použite nám prosím napíšte na e-mail dixo@dixo.sk. Prajeme príjemný deň

reaguj

szepova: Keď že mám kŕčové žily,môžem používať niektorú s týchto metód na chudnutie?Je lepšie používať prístroj pred cvičením či po cvičení?

reaguj

peter: Vyčítal som, že prístroj sa môže používať zo začiatku 10 neskôr 20 minút. Chcem sa opýtať ako často ho môžem používať. Ďakujem

reaguj

Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.