Hyaluron krém proti vráskam DEVEE 30ml

DEVEE Hyaluron krém je absolútnou špičkou medzi produktmi pre ošetrovanie pleti najvyšších nárokov. Tento produkt sa vyznačuje mimoriadne dlhotrvajúcim zvlhčujúcim efektom, vypĺňa vrásky zvnútra, vyrovnáva ich a vyhladzuje.

 Tento produktu už nie je predaji, pretože jeho zloženie bolo vylepšené o ďalšie aktívne látky. Nový krém nájdete pod názvom Krém s kyselinou hyalurónovou 24H DEVEE Anti Age 35+

 

Krém proti vráskam s kyselinou hyalurónovou je absolútnou špičkou medzi produktmi pre ošetrovanie pleti najvyšších nárokov.

Hyalurónový krém DEVEE proti vráskam sa vyznačuje mimoriadne dlhotrvajúcim zvlhčujúcim efektom, ktorý je dosiahnutý kombináciou nízkomolekulárnej a vysokomolekulárnej kyseliny hyalurónovej. Dopĺňa účinnosť gélu pre dosiahnutie tých najlepších výsledkov.

Galvanická žehlička na pleť Razzy 3v1
Zvýšte efektivitu HYALURON krému pomocou galvanickej žehličky Razzy 3v1, ktorá niekoľkonásobne zvyšuje absorpciu živín z HYALURON krému. Žehlička na pleť Razzy 3v1 generuje 3 milióny mikro-kmitov za sekundu (3MHz), kmity prenikajú do 1mm hĺbky pokožky, čím sa stimuluje aktivácia buniek a zlepšuje metabolizmus pokožky.

Prečo si vybrať krém s kyselinou hyalurónovou:

Na stredne hlboké až hlboké vrásky odporúčame sérum s peptidmi Cellular Lift.

Hyalurónový krém proti vráskam preniká do pokožky a rozpína sa v nej do svojho plného účinku, čím vyplní jemné vrásky zvnútra, vyrovná ich a vyhladí. Navyše sa na bunky nadviaže aj voľná vlhkosť a redukuje sa jej odparovanie.

Hyaluron krém proti vráskam prináša decentnú a jemnú kozmetickú vôňu, vôňu čistoty a luxusu.

Produkty DEVEE patria na svetovom trhu v oblasti anti-aging k jedným z najúčinnejších vďaka vysokej koncentrácii kyseliny hyalurónovej. Je to jedna z najlepších alternatív k zabráneniu starnutia, vypnutiu pleti a eliminovania vrások.

Nechajte HYALURON krém vyhladiť Vašu pleť a pridajte sa k tisícom spokojných zákazníkov po celom svete.
Ak uprednostňuje gély, vyskúšajte HYALURON gél superkoncentrát proti vráskam.

O ďalších účinkoch kyseliny hylurónovej sa môžete dočítať v našom článku: Starostlivosť o pleť s kyselinou hyalurónovou.

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.