Nano energetický pohár

NANO POHÁR s antibakteriálnymi a alkalizujúcimi účinkami a certifikátom CIAA.

Bežná cena ........ 38,00 €
Cena bez DPH ... 24,17 €
Cena s DPH ....... 29,00 €

Kúpiť

Poštovné od 4,50 €

Skladom posledné 3 kusy.
Dodanie do 2 dní

Charakteristika pohára Nano 

Objem 290ml. Umyte Nano pohár aj s náplňou vriacou vodou, vylejte ju. Postup zopakujte 3x. Tým aktivujete náplň. Nalejte pod povrch vodu z ionizátora vody a počkajte 2-3 minúty. Pre vodu z vodovodu proces úpravy trvá dlhšie cca 10-15 minút, kvôli nižšiemu pH.


Čistenie Nano pohára: Pohár umývajte horúcou slanou vodou. Podľa vlastností Vašej vody a intenzity použávania náplň vydrží 3-6 meiacov, napriek tomu odporúčame výmenu v polovičnom čase pre optimálny efekt. Dá sa dosiahnuť pH 9,2 a ORP až-150mV podľa parametrov vstupnej vody.

Účinky alkalickej vody z Nano pohára:

Výsledky pH a ORP závisia od pH a ORP vstupnej vody a doby pôsobenia minerálov na vodu. Teda čím dlhšie je voda v kontakte s minerálmi, tým vyššie pH sa dosiahne a tým viac elektrónov voda získa / záporný ORP /.
Ak voda chutí príliš ostro, rozrieďte si ju neupravenou vodou.
Snažte sa vyrábať si toľko vody, koľko v kratšom časovom intervale 2-3 hodiny vypijete.
Minerálne náplne sú vhodné ako finálna úprava vody z ionizátorov vody nižších parametrov na zvýšenie pH a počtu elektrónov s krátkym časom úpravy vody v dĺžke 2-3 minúty. Voda z vodovodu potrebuje na zmenu vlastností 10-15 minút.
Odporúčame pitie 2l alkalické na elektróny bohaté vody denne. Ale začnite najprv s pol litrom denne av priebehu dvoch týždňov sa dopracujte na 2l denne.

Viac o alkalickej voda a úprave vody na alkalickú nájdete v našich článkoch:

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.