Omladenie pleti s kyselinou hyalurónovou

Sada produktov na omladenie pleti bola špeciálne vybraná a prispôsobená na omladenie pokožky a hydratáciu všetkých typov pleti.

Balíček na omladenie pleti s kyselinou hyalurónovou

Balíček produktov bol špeciálne vybraný a prispôsobený na omladenie pokožky, boj proti vzniknutým vráskam a hydratáciu. Je vhodný pre všetky typy pleti.

Prípravky DEVEE s kyselinou hyalurónovou odporúčame používať už od 25 rokov a do 35 rokov, kedy dochádza k postupnému znižovaniu kyseliny hyalurónovej v pokožke. 

Používaním balíčka na omladenie pokožky získate:

4 produkty na omladenie pleti:

  1. Galvanická žehlička BIOwave 5v1
  2. Čistiaci gél Devee 200 ml
  3. Hyalurónový gél Devee 30 ml
  4. Ultrazvukový gél 200 ml

Ako používať balíček na omladenie pleti?

1. fáza: Čistenie pleti

Najskôr si pokožku vyčistite pomocou Galvanickej žehličky BIOwave 5v1 a Čistiaceho gélu DEVEE. Po vyčistení bude pokožka jemná, póry budú čisté a priepustné, pripravené prijať množstvo výživných látok.

2. fáza: Výživné látky

Naneste na pleť Devee Hyalurón gél a pomocou ultrazvuku a galvanickej funkcie v žehličke na pleť vmasírujte gél do pokožky. Gél obsahuje nízkomolekulárnu a vysokomolekulárnu kyselinu hyalurónovou, ktoré vďaka galvanickej žehličke preniknú do všetkých vrstiev pokožky. Pleť sa postupne vypĺňa a hydratuje nie len navonok, ako je to pri bežných krémoch, ale najmä zvnútra.

Počas ošetrenia pleti udržujte pokožku vlhkú pomocou Ultrazvukového gélu.

Galvanická žehlička BIOwave 5v1

S Biowave 5v1 si môžete naplno užiť profesionálne a estetické ošetrenie pokožky u Vás doma bezpečne, efektívne a najmä jednoducho.

Klinické výskumy a vedecké merania ukazujú, že po 6 až 8 týždennom používaní tohto prístroja sa zníži množstvo jemných liniek o 30% a vrások o 16%. V kombinácií s kvalitnou kozmetikou dosiahnete požadovaný výsledok efektívnejšie.

Disponuje týmito funkciami:

Žehlička na pleť BIOwave 5v1:

Najvhodnejšia doba na ošetrovanie pleti s galvanickou žehličkou je po kúpeli pred tým, ako pôjdete spať.

Čistiaci gél Devee

Čistiaci gél DeveeDEVEE Clear Skin, čistiaci gél, je k pokožke maximálne šetrný. Pleť jemne čistí a odstraňuje usadené nečistoty a mastnotu, posilňuje prirodzený ochranný film, čím bráni prenikaniu škodlivých látok do pokožky.

Pleť nezanecháva suchú, ale sviežu a hydratovanú. Vďaka exfoliačnému účinku pôsobí aj ako jemný peeling.

Aktívne látky

Púpalkový olej zmierňuje príznaky ekzému, bojuje proti tmavým kruhom, pigmentovým škvrnám, vráskam a suchej pokožke.

D-panthenol upokojuje a zvlhčuje pokožku. Stimuluje pokožku k obnove buniek.

Pentavitin® posilňuje prirodzenú ochranu pokožku a udržiava pokožku hydratovanú.

Devee Hyalurón gél

Gél s kyselinou hyalurónovou Devee Hyalurón gél, vďaka kombinácií nízkomolekulárnej a vysokomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, hydratuje pleť v plytších aj hlbších vrstvách pokožky.

Superkoncetrát kyseliny hyaluronovej vypĺňa vrásky a jemné linky a pomáha oddialiť proces starnutia.

Kyselina hyalurónová nielenže udržiava a viaže jedinečným spôsobom vlhkosť, ale tiež účinne podnecuje novotvorbu kolagénu a elastínu v pokožke. Výsledkom je výrazne čerstvejší a mladší vzhľad pokožky

Vďaka ľahkému zloženiu je gél s kyselinou hyalurónovou vhodný pre všetky typy pokožky. Najlepšie výsledky sú dosiahnuté v kombinácií so žehličkou na pleť.

Ultrazvukový gél

Ultrazvukový gélPočas ošetrovania pokožky so žehličkou na pleť používajte Ultrazvukový gél na zaistenie dostatočnej vlhkosti. Pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov sa musí hlavica žehličky po pokožke kĺzať.

Ultrazvukový gél umožní preniknúť ultrazvukovým vlnám, iónom galvanickej funkcie a aktívnym látkam z gélu do hlbších vrstiev pokožky.

Diskusia Zobraz celú diskusiu (7)

jmatyiova: Je vhodné ošetriť galvanickou žehličkou aj tvár s atopickým exzémom? Máte nejaké skúsenosti? Jana

reaguj

Dixo: Dobrý deň, žiaľ, zatiaľ nemáme žiadne konkrétne informácie priamo od zákazníčok pri používaní galvanickej žehličky. Avšak výborné výsledky dosahujú klientky pri používaní BIOlampy s polarizáciou svetla - https://www.dixo.sk/led-biolampa-stimlight/ . Prajeme príjemný deň.

reaguj

megittm: Dobry den, chcem sa spytat na zehlicku galvanicku biowave 5v1 ake mate skusenosti rada by som si ju kupila.

Dixo: Dobrý deň, toto je skôr otázka na našich zákazníkov :), ale čo sa týka našich skúsenosti a spätnej väzby - máme pozitívne recenzie a ohlasy. Čo sa týka informácií ohľadom používania- je jednoduchá na používanie (ľahké ovládanie). Akékoľvek ďalšie informácie o používaní Vám poskytneme na tel. čísle +421948071805. Prajeme príjemný deň.

reaguj

majkaolenuk: Su ochranne okuliate sucastou tejto sady ? Dakujem

Dana: Dobrý deň, ochranné okuliare sú súčasťou balenia. Prajeme príjemný deň

reaguj

denisafranti: Dobrý deň,chcela by som sa opýtať objednala som tento balíček, ale nemala som k tomu ochranné okuliare ani bavlnený vankúšik ani obal na vankúšik ako je napísané v manuali.

Dana: Dobrý deň, prosím, napíšte nám na dixo@dixo.sk a príslušenstvo Vám ihneď dopošleme. Prajeme príjemný deň

reaguj

Zobraz celú diskusiu (7)


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.