MAYA - Žehlička na pleť proti vráskam

Ultrazvuková a fotónová žehlička na pleť Maya je navrhnutá tak, aby dosahovala najväčšie účinky v oblasti okolo očí. Ultrazvukové a mechanické vibrácie vytvárajú hrejivý efekt, fotónová funkcia pomáha bojovať s vráskami, zápalmi a rôznymi zdravotnými problémami. Vynikajúca v liečbe akné.

Predaj prístroja skončil.

Žiaľ, tento produkt už nie je v našej ponuke. Ako alternatívu odporúčame Galvanickú žehličku BIOwave.

Žehlička na pleť proti vráskam, kozmetický prístroj MAYA

MAYA - kozmetická žehlička vysokej kvality pre domáce použitie v sebe skrýva dve veľmi účinné terapie proti vráskam a tri rôzne vlnové dĺžky.

Žehlička na pleť generuje 3 milióny mikro-kmitov za sekundu (3MHz), ktoré prenikajú do 1mm hĺbky pokožky a tým vyhladia vrásky. Žehlička je navrhnutá tak, aby dosahovala najväčšie účinky v oblasti okolo očí. Ultrazvukové a mechanické vibrácie prinášajú aj hrejivý efekt, čím sa stimuluje aktivácia buniek a zlepšuje metabolizmus pokožky.

Funkcie žehličky na pleť Maya

Fotónová funkcia žehličky na pleť Maya

Ošetrenie pokožky fotónmi je známa fráza v medicíne. Žehlička na vrásky využíva prirodzené svetelné vlny špecifických dĺžok, ktoré sú ako prúdy fotónov dodávané do pokožky.
Mnoho štúdií dokazuje pozitívny efekty fotónov na pleť, a takmer všetky preukazujú, že bunky pokožky sa obnovujú omnoho rýchlejšie , ak sa vystavia vplyvu určitých vlnových dĺžok. Práve preto sa používajú v luxusných kozmetických salónoch a my Vám tento luxus ponúkame pre domáce použitie.

Táto funkcia žehličky na pleť je používaná pre ošetrovanie poškodených mäkkých tkanív a odstraňovanie kožných problémov, ako sú popáleniny, akné, lišaje, opary, vredy a prašivina. Vďaka širokej škále svetla, ktorou táto žehlička disponuje, dosahuje obzvlášť efektívne výsledky v boji proti vráskam, zápalom kože, vyhladzuje jamky a jazvy. Ošetrenie fotónmi vyrovnáva odtiene kože, podporuje cirkuláciu a brzdí tvrobu melanínového pigmentu.

Funkcia žehličky na pleť - Ultrazvuková terapia

Ultrazvukový lúč rozkmitá všetky bunky vo svojom dosahu, čo spôsobí skvapalnenie štruktúr aspiku, premenu mechanickej energie na tepelnú a hĺbkový ohrev v tkanive. Množstvo vznikajúceho tepla je závislé na množstve absorbovanej energie.

Ako pomáha ultrazvuk v žehličke na pleť?

Ožarovanie s rôznou vlnovou dĺžkou

Modré svetlo

Preniká do hĺbky 0,5 mm. Efektívne pôsobí proti kožným vyrážkam a pleť upokojí. Vhodné pre pleť, ktorá je citlivá, mastná a problémová. Modré svetlo upravuje vylučovaciu funkciu pokožky (vylučovanie kožného mazu), preto je veľmi účinné v boji proti akné (modré svetlo zabíja akné baktérie).

Červené svetlo

Preniká do hĺbky zhruba 8-10 mm, je vhodné pre všetky typy pleti. Zvyšuje mikrocirkuláciu v ošetrenej oblasti, tvorbu kolagénu, redukciu vrások a pleť sa zjemní aj vypne. Najvhodnejšie pre oblasť okolo očí a čela. Zmenšuje veľkosť pórov (obmedzuje sa životný priestor akné baktérií).

Zelené svetlo

Je vhodné pre zmiešanú pleť. Aktivuje sa mikrocirkulácia, ale predovšetkým pleť sa upokojí. Zmierňuje bolesť. Trojfarebná kombinácia výrazne zvyšuje absorpciu živín. Najlepší efekt sa dosahuje kombináciou všetkých troch svetiel.

V našom sortimente žehličiek na pleť nájdete tiež galvanickú žehličku na pleť.

Hyaluron gél proti vráskam Najlepšie účinky dosiahnete s Hyaluron gélom proti vráskam, ktorý je absolútnou špičkou medzi produktmi pre ošetrovanie pleti najvyšších nárokov.

 

O jednotlivých terapiách a používaní galvanickej žehličky na tvár sa môžete dočítať aj našich článkoch:

Diskusia

simonapangracova2: Poprosím vás cenu žehličky a čakacia doba cca aká ďakujem vopred

dixo.sk: Dobrý deň, tento produkt je dlhodobo nedostupný.Prajeme príjemný deň

reaguj

Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.