Žehlička na pleť PROFI

Galvanická a ultrazvuková žehlička na pleť Profi 3v1 s fotónovou funkciou je jedným z najefektívnejších a najbezpečnejších produktov na trhu. Vhodná najmä na ošetrovanie tváre a oblasti okolo očí. Účinne bojuje proti vráskam a kožným problémom.

Predaj bol ukončený

Ako náhradu odporúčame novší typ: Galvanická žehlička BIOwave.

Profesionálna galvanická žehlička na vrásky a pleť

Táto galvanická žehlička na vrásky je vhodná pre kozmetické salóny, ale aj domáce použitie. Galvanická žehlička na pleť disponuje týmito funkciami:

Ako správne používať žehličku na pleť?

Podrobnejší postup ako správne používať žehličku na pleť nájdete tu: Ako správne používať galvanickú žehličku na tvár.

Galvanoterapia

Galvanická terapia v žehličke na pleť funguje na báze pozitívneho a negatívneho galvanického prúdu, čím hĺbkovo čistí pleť vo všetkých vrstvách, regeneruje a povzbudí bunky k vyššej aktivite.

V kozmetických salónoch je galvanická terapia galvanickými žehličkami už dlhšie používaná, teraz si môžte tento luxus dopriať aj vy.


Galvanická terapia zlepšuje absorpciu pleťových krémov, čím zvyšuje ich účinok niekoľkonásobne. Pred samotným použitím galvanickej žehličky si na pleť natrite gél proti vráskam. Odporúčame gél s vysokým obsahom hyaluronu.

Samotné vyhladzovanie pleti žehličkou trvá len pár minút, je bezpolestné a výsledky môžete vidieť už po prvom použití. Pleť je po použití galvanickej žehličky výrazne jemnejšia, menej unavená a má zdravší vzhľad.

Galvanická žehlička na vrásky je jedným z najlepších spôsobov, ako môžete svoju pleť udržať mladú a hladkú a to bez chirurgického zákroku. Táto galvanická žehlička vyčistí pleť a vyhladí vrásky rovnako profesionálne ako galvanické žehličky v kozmetických salónoch.

Ultrazvuková terapia

Generátor ultrazvukových kmitov má 3 milióny kmitov za sekundu a je jedným z najefektívnejších a najbezpečnejších produktov na trhu. Je veľmi vhodný pre menšie plochy tváre, hlavne okolo očí. Rýchle kmity galvanickej žehličky generujú teplo, stimulujú a pomáhajú aktivovať metabolizmus podkožných vrstiev.

Fotónová funkcia

Ožarovanie rôznymi farbami svetla má svoj význam:
Modré svetlo galvanickej žehličky preniká do hĺbky 0,5 mm, kde pokožku upokojuje a pôsobí proti vyrážkam a akné. Má mierne dezinfekčné účinky, je vhodné na citlivú, mastnú pleť a na pleť s akné. Dokáže napnúť uvoľnenú pleť.
Červené svetlo žehličky na pleť preniká hlbšie, až do 8-10 mm. Dosahuje dermu a stimuluje fibroblastické bunky, produkujúce kolagén. Napomáha mikrocirkulácii krvi, redukuje vrásky a robí pleť elastickejšou a jemnejšou. Je vhodné aj na oblasť okolo očí a čela.
Farebná svetla, ako kombinácia červenej a modrej, akcelerujú absorpciu výživy zvnútra, ale aj zvonku používaných prípravkov.

Galvanická žehlička a jej kladné a záporné ióny poskytujú známe benefity pre krásu od čistenia pleti až po vnášanie prípravkov do pleti.

Možnosť ošetrovania pokožky intenzívnou galvanickou terapiou a ultrazvukom súčasne.

Parametre ultrazvuku v žehličke na pleť sú primerané častejšiemu používaniu a domácej aplikácií, parametre galvanickej terapie sú špičkové, lepšie ako čokoľvek iné dostupné na trhu pre túto oblasť.

Profesionálna galvanická žehlička v sebe spája možnosť prerušovaného intenzívneho modrého a červeného svetla, ktoré bolo klinicky odskúšané ako najvhodnejšie na akné, pričom hlavica je v kontakte s pokožkou, čo znamená, že nedochádza k stratám svetla reflexiou, teda odrazom. Možnosť kontaktu tiež odstraňuje nutnosť použitia ochranných okuliarov.

Galvanická žehlička na vrásky predstavuje priblíženie maličkého kompaktného prevedenia k profesionálnym prístrojom.

Kozmetická žehlička je vhodná pre:

Vynikajúca galvanická žehlička na vrásky so špičkovou galvanickou terapiou predstihne čokoľvek na trhu, k tomu prídavok ultrazvuk a fotóny.

Funkcie galvanickej žehličky:

Príslušenstvo

Parametre

Ultrazvuk 3MHz, 0,7 W/cm2, 
12x2 ks LED diódy 2 farby - modrá 463nm +-5 Nm, červená 630nm +-5 Nm, a striedavý režim oboch farieb, tzv. biogenetické diódy. 
Možná súčasná galvanická terapia a ultrazvuk na 3 výkonoch. 
Galvanická terapia s parametrami: 9,4 V, 11,4 V a 14,1 V dostupné v oboch polaritách.

O jednotlivých terapiách a používaní žehličiek na tvár sa môžete dočítať aj našich článkoch:

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.